Aktualności

GRADUATE PROGRAMME DAY – Targi Programów Menedżerskich


Masz już za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe i marzysz o karierze menedżera w globalnej korporacji? A może dopiero szukasz swojej ścieżki kariery i jesteś zainteresowany stażem pełnym wyzwań? Odwiedź Graduate Programme Day —  targi, stworzone z myślą o Tobie.

Tegoroczna edycja projektu odbędzie się 23 lutego 2016 roku na Auli Spadochronowej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Podczas całodniowych targów absolwenci i studenci będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą programów menedżerskich, praktyk i staży w największych korporacjach z różnych sektorów gospodarki.

Dodatkowo, dla wszystkich zainteresowanych Targami, którzy nie będą mieli możliwości pojawić się 23 lutego w Szkole Głównej Handlowe w Warszawie, oferujemy innowacyjne Wirtualne Targi Pracy, dostępne od 1 do 23 lutego 2016.  Znajdą się tam oferty wszystkich partnerów biorących udział w Targach. Targi dostępne na stronie internetowej gpd-sgh.pl

Wszyscy odwiedzający Wirtualne Targi Pracy mają również możliwość zdobycia cennych nagród w konkursie towarzyszących wydarzeniu. Czekają na Was słuchawki Beats oraz nagroda główna iPad mini — wystarczy śledzić uważnie naszą stronę internetową i odpowiedzieć na pytania konkursowe. Konkurs rozpoczyna się 7 lutego 2016. Po więcej szczegółów zapraszamy na fanpage Graduate Programme Day na Facebooku - www.facebook.com/GraduateProgrammeDay

Celem projektu jest przybliżenie studentom i absolwentom uczelni wyższych idei programów menedżerskich — inicjatywy firm, mającej na celu zdobycie praktycznych umiejętności niezbędnych dla osób planujących karierę menedżera. Jednak nie tylko studenci ostatnich lat znajdą tu coś dla siebie — przedstawiciele firm prezentują szczegółowo oferty różnorodnych praktyk i staży oraz udzielą praktycznych informacji dotyczących procesów rekrutacyjnych obowiązujących w danej organizacji.

Wirtualne Targi Pracy oraz wszelkie informacje związane z wydarzeniem dostępne na gpd-sgh.pl oraz na www.facebook.com/GraduateProgrammeDay.