Aktualności

Bezpłatny warsztat dla Absolwentów


ROZMOWY REKRUTACYJNE

 

Niezależnie od tego, czy jesteś prezesem, który codziennie ma spotkania biznesowe, czy dyrektorem sprzedaży, który zajmuje się ważnymi negocjacjami, na podstawie naszego doświadczenia obserwujemy, że podczas rozmowy rekrutacyjnej możesz nie zaprezentować się najlepiej.

Powody są różne:

  • może jesteś przyzwyczajony do tego, żeby prowadzić rozmowy kwalifikacyjne, a nie siedzieć po drugiej stronie stołu
  • może wypadłeś z wprawy
  • może czujesz się nieswojo, że na takim etapie swojego życia musisz odpowiadać na banalne i wręcz "głupie" pytania a może nie lubisz "się sprzedawać".

 

Podczas tych warsztatów omówimy tajniki rozmów kwalifikacyjnych z Headhunterami, decydentami i rekruterami:

  • Standardowe i niestandardowe pytania Co zrobić przed, w trakcie i po rozmowie rekrutacyjnej
  • Pytania odnośnie oczekiwań finansowych i referencji
  • Telefoniczne rozmowy tzw. screening calls
  • Co robić, kiedy nie znam odpowiedzi?
  • Czy małe kłamstewko nie zaszkodzi?
  • Jak się zachowywać podczas rozmowy rekrutacyjnej?


Prowadzące warsztat:

Sandra Bichl

Sandra swoją karierę w międzynarodowej rekrutacji zaczęła w czerwcu 2002 roku w Budapeszcie, na Węgrzech w TMP Worldwide (obecnie Hudson) w dziale rekrutacji prawniczych. Pracowała z executives w Europie Środkowej i Wschodniej mieszkając zarówno Budapeszcie i Warszawie. W czerwcu 2010 roku, po 2-letniej przerwie w rekrutacji (Sales & Marketing Manager w Ameryce Łacińskiej ), Sandra zdecydowała się na zmianę i zaczęła współpracować z tymi, których lubi nazywać "trzecią stroną" procesu rekrutacji - zajęła się wspieraniem executives w procesie poszukiwania pracy. Sandra pracuje w języku angielskim, polskim, niemieckim i hiszpańskim. Mówi również po portugalsku i francusku.

Aneta Lesiak

Aneta rozpoczęła współpracę Michael Page w kwietniu 2008 roku, dzięki jej wcześniejszym doświadczeniom biznesowym z KOTRA. Przeprowadzała procesy rekrutacyjne na stanowiska średniego i najwyższego szczebla w obszarze sprzedaży i marketingu B2B (sektor opakowaniowy, chemiczny, przemysłowy, agro-chemiczny, usługowy itp). Pracując dla REED rozwinęła portfel klientów także w branży FMCG. Zrealizowała wiele projektów regionie w Europie Środkowo-Wschodniej , EMEA i WNP. Rozpoczęła współpracę z Aniołami Kariery w 2013 roku. Pracuje w języku polskim i angielskim. Mówi również po hiszpańsku i rosyjsku.
Długość warsztatu: 2,5h
Do wygrania: 1 symulacja rozmowy kwalifikacyjnej z feedbackiem

TERMIN: 14/04/2015

Godzina: 18:00

Sala: B/17