Bądź o krok do przodu i zaprojektuj swoją ścieżkę kariery z ING Bankiem Śląskim

ING Bank Śląski poszukuje talentów, które dołączą do
International Talent Programme (ITP).

O nas
ITP to międzynarodowy program talentowy, skierowany do absolwentów studiów magisterskich do dwóch lat po ukończeniu studiów. Program jest doskonałą okazją do sprawdzenia w praktyce swoich mocnych stron i nabywanej przez lata wiedzy. W ING tworzymy wyjątkowe miejsce pracy, promując podejmowanie inicjatywy, kreowanie nowych rozwiązań i poszukiwanie usprawnień. Nasze zespoły tworzą  ludzie, którzy chętnie pomagają innym osiągać sukcesy, współpracują ze sobą oraz poświęcają innym swój czas i uwagę.

Ścieżki rozwoju
Do wzięcia udziału w programie ITP zachęcamy osoby pełne pasji, które chcą samodzielnie kształtować swoją ścieżkę kariery, a także kandydatów poszukujących wyzwań i możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji, nastawionej na budowę relacji z klientami oraz  innowacje. ING Bank Śląski oferuje 7 ścieżek rozwoju w ramach których Traineesi mogą realizować projekty w takich obszarach jak:
•    Ryzyko
•    IT
•    Bankowość Detaliczna i Korporacyjna
•    Wholesale Banking
•    Finanse
•    Analytics
•    HR

W czasie pierwszych dwóch lat uczestnicy ITP odbywają rotacje na wybranej ścieżce oraz sami dobierają projekty, które realizują. To doskonały sposób, aby przekonać się, w którym obszarze chcesz zostać ekspertem i wykorzystywać swoje umiejętności. Świadome kształtowanie swojej ścieżki kariery jest jednym z największych atutów programu ITP. Uczestnicy, oprócz udziału w szkoleniach organizowanych przez bank, mają zagwarantowany dostęp do zewnętrznych, uznawanych w środowisku międzynarodowych certyfikatów. Podczas programu (w zależności od wybranej ścieżki) możesz zdobyć takie certyfikaty jak: ACCA, FRM, CFA, Investment Fundation, Lean Six Sigma oraz wiele innych.

Program jest realizowany w naszych biurach w Warszawie oraz w Katowicach. Dodatkowo, każdy z Traineesów odbywa międzynarodową rotację w jednym z ponad 40 biur banku, podczas której może poznać specyfikę pracy na innym rynku, ekspertów ING z całego świata oraz sprawdzić siebie w nowym otoczeniu.

ITP to wyjątkowa możliwość zbudowania sieci kontaktów w ramach organizacji – zarówno przez aktywności organizowane dla uczestników programu, tych lokalnych i międzynarodowych, ale także w ramach rotacji między różnymi departamentami i zespołami. Wszystko po to, aby kończąc program, uczestnik stał się specjalistą w danym obszarze, sprawnie poruszającym się wewnątrz organizacji.

Szukamy osób, które:

•    mogą pochwalić się aktywną działalnością w organizacjach studenckich lub społecznych oraz udziałem w konkursach, konferencjach, warsztatach tematycznych czy  projektach badawczych,
•    biegle znają język angielski,
•    podejmują inicjatywę i działają skutecznie,
•    pomagają innym w osiąganiu sukcesów.

Jesteś zainteresowany ITP? Przyjdź do nas na kawę i porozmawiaj o programie z obecnymi Traineesami!
To swobodne spotkania, podczas których możesz zadać nurtujące cię pytania i dowiedzieć się więcej o tym jak wygląda codzienna praca w ING. Zapisz się poprzez formularz.