Ambasador poziom wyżej

Dlaczego to oferta dla Ciebie?

Działasz aktywnie w organizacji studenckiej i możesz pochwalić się już swoimi pierwszymi projektami. Masz pomysły na nieszablonowe działania? Nie boisz się wyzwań, umiesz zaplanować promocję i zorganizować warsztat, a David Allen mógłby się od Ciebie nauczyć czegoś o zarządzaniu czasem?

Znasz dobrze środowisko akademickie – wiesz co w trawie piszczy, a w świecie social media czujesz się jak ryba w wodzie? Nie wyobrażasz sobie dnia bez kontaktu z ludźmi i wszędzie Cię pełno?

Zobacz na co możesz liczyć:

• udział w budowaniu wizerunku EY -  najlepszego pracodawcy w swojej branży
  • dedykowane szkolenia
  • wyjazdy integracyjne
  • skrócony proces rekrutacji do wybranego działu EY
  • specjalny welcome pack
  • konkursy z atrakcyjnymi nagrodami przez cały rok
  • rekomendacje od EY Polska
  • Bezcenny punkt w CV

Przygotowaliśmy dla Ciebie także stypendium ambasadorskie.

Jak do nas dołączyć?

• Wyślij CV i pokaż co potrafisz!
  • Rozwiąż 2 poniższe zadania. Postaraj się nie przekraczać  800 znaków w każdej z odpowiedzi. Prześlij swoją aplikację na adres rekrutacja@pl.ey.com do 23 czerwca.

Pokaż nam, że jesteś idealnym kandydatem na Ambasadora EY. Możesz to zrobić tak, jak chcesz:

• filmik (max. 1 minuta), prezentacja (do 5 slajdów), zdjęcie lub cokolwiek innego, co da się wysłać mailem
  • Odpowiadasz za rekrutację nowych członków koła naukowego „SKN NajlepiEY”, jednak na wystawione przez Ciebie ogłoszenie aplikowała tylko jedna osoba. Masz do dyspozycji budżet promocyjny wysokości 1000 zł – jak wykorzystasz go, żeby najlepiEY wypromować ofertę? Zaprojektuj akcję, którą wszyscy zapamiętają.

Nie możemy doczekać się Twojej aplikacji :)