Kalendarz spotkań

Wydarzenia

Ten kalendarz umożliwia szybkie znalezienie spotkań pasujących dla danej grupy kandydatów. Aby uzyskać dostęp do filtrów, wybierz znajdującą się poniżej kalendarza pozycję.

 

 

 • Kozminski Business Hub Ekosystem Pozytywnego Wpływu zaprasza na galę online: „Pozytywny biznes w Polsce. Pasja, innowacje odpowiedzialność”.

  Gala odbędzie się w czwartek, 4.06.2020 w godzinach 9.30-17.30 na platformie ClickMeeting.

  Streaming online dostępny będzie na profilu na Facebooku Kozminski Business Hub.

  Już wiemy, że nie będzie powrotu do normalności, bo zazwyczaj powroty się nie udają, a i ta dawna normalność staje się coraz bardziej niemożliwa do podtrzymywania. Dlatego wielu z nas czuje, że żyjemy w czasach przełomu i jednocześnie wielkiej niepewności. Nie wiemy, jak będzie wyglądał świat, gospodarka i społeczeństwo za kilka miesięcy czy lat. Jesteśmy jednak przekonani, że w obliczu nadchodzących zmian powinniśmy zadbać o cztery filary w biznesie: pozytywny wpływ, pasja, innowacje i odpowiedzialność. O tych podstawach biznesu chcemy rozmawiać podczas konferencji.

  Zaprosiliśmy wielu przedstawicieli przedsiębiorstw pozytywnego wpływu – przedstawiamy ich w nowej edycji Raportu SPW2020, a najlepszym, wybranym przez Panel Pozytywnych Postaci wręczymy wyróżnienia. To przecież idealiści i marzyciele zwykle dają początek zmianom. Takich idealistów dążących do pozytywnej zmiany oblicza gospodarki, z wielką pasją, jest już na tyle dużo, że powstaje realny potencjał pozytywnej zmiany.

  Wiemy też, że potrzebna jest radykalna zmiana w sposobie działalności największych przedsiębiorstw. Niektóre z nich zaprosiliśmy wraz z Centrum UNEP/GRID Warszawa do udziału w pierwszej edycji innowacyjnego projektu Climate Leadership powered by UN Environment, by wspólnie wypracować zmiany na poziomie produktów i procesów, niezbędne w warunkach kryzysu klimatycznego. O innowacjach biznesu na rzecz klimatu będziemy dyskutować w niezmiernie profesjonalnym gronie, w przeddzień Światowego Dnia Środowiska.

  A na koniec tej szczególnej konferencji ogłosimy wyniki XIV edycji Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2020, uznanego zestawienia przedsiębiorstw podejmujących najważniejsze wyzwania społeczne i środowiskowe w systematyczny sposób. Trudny czas pozwala nam na uświadomienie sobie znaczenia budowania odporności organizacyjnej, a tym jest właśnie zrównoważone zarządzanie, którego poziom zaawansowania badamy w największych firmach w Polsce. Od lat i z pasją.

  „Pozytywny biznes w Polsce. Pasja, innowacje i odpowiedzialność”

  9.30-11.00

  • Prezentacja Raportu „Startupy Pozytywnego Wpływu. Radykalna innowacja społeczna 2020”
  • Partnerzy: BNP Paribas Bank Polska, Orange Polska i Samsung Electronics Polska.


  11.00-12.00

  • Wręczenie wyróżnień dla laureatów w dwóch kategoriach: SCALEUP POZYTYWNEGO WPŁYWU, i STARTUP POZYTYWNEGO WPŁYWU
  • Prezentacje laureatów
  • Partner: BGK – wspieramy rozwój firm


  13.00-15.00

  • Climate Leadership – prezentacja rezultatów projektu
  • Organizator: Centrum UNEP/GRID-Warszawa
  • Dyskusja z udziałem firm i zaproszonych gości
  • Partnerzy: Havas PR Warsaw, Netguru, Rzeczpospolita


  15.00-17.30

  • Wystąpienia Partnerów i zaproszonych gości
  • XIV edycja Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2020 – ogłoszenie wyników
  • Partnerzy: Forum Odpowiedzialnego Biznesu, przegląd odpowiedzi Deloitte Polska, partner technologiczny – Smart CSR – Concret Consulting, partner medialny – Dziennik Gazeta Prawna

Najbardziej interesowałyby mnie spotkania: