Kalendarz spotkań

Wydarzenia

Ten kalendarz umożliwia szybkie znalezienie spotkań pasujących dla danej grupy kandydatów. Aby uzyskać dostęp do filtrów, wybierz znajdującą się poniżej kalendarza pozycję.

 

 

 • Sesja informacyjna online dotycząca programu Executive MBA w j. angielskim.

  My Image

  Trwa rekrutacja na studia Executive MBA w j. angielskim. Już w październiku nasi słuchacze rozpoczną naukę w dwóch równoległych grupach w ramach tego programu. Możemy zaproponować Państwu grupę prowadzoną wyłącznie w języku angielskim oraz nitkę polską z częścią zajęć realizowanych w języku angielskim. Dzięki temu nasi kandydaci mogą wybierać wersję językową programu, w zależności od swoich potrzeb i planów rozwojowych. Executive MBA to jedyny program z Polski, który znajduje się w rankingu „Financial Times” wśród najlepszych studiów EMBA na świecie.

  Angielska wersja odbywa się w ramach dłuższych, trzydniowych modułów, co z jednej strony wpłynie na ograniczenie liczby zjazdów do 17, a z drugiejpozwoli na realizację całego programu w ramach  trzech semestrów. Pogram posiada także dodatkową opcję możliwość rozszerzania nauki o jeden semestr i uzyskanie dyplomu Master’s degree in Management, który zajmuje 42. miejsce w Global Masters in Management Ranking publikowanym przez "Financial Times".

  Zapraszamy na sesję informacyjną online dotyczącą programu.

  2 września, godz. 17.00

  Zapisz się

  Liczymy, że ta forma studiów EMBA będzie interesująca dla kandydatów, dla których ważne jest budowanie networkingu i kompetencji menedżerskich w środowisku międzynarodowym, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkiego tego, co najlepsze w naszym EMBA.

  Jesteśmy ONLINE ready. Zajęcia poprowadzimy w formule distance learning, jeśli będzie taka konieczność. Mamy w tym doświadczenie.

 • Dzień otwarty online dla kandydatów na studia podyplomowe Strategiczne zarządzanie sprzedażą i zespołem sprzedaży.

  My Image

  Zapraszamy na dzień otwarty online dla kandydatów na studia podyplomowe Strategiczne zarządzanie sprzedażą i zespołem sprzedaży, które poprowadzi Nikolay Kirov, twórca i koordynator merytoryczny programu.

  Podczas naszego spotkania w bezpiecznej, wirtualnej przestrzeni:

   • wspólnie przyjrzymy się programowi studiów
   • opowiemy, czego nauczysz się w części strategicznej studiów
   • dowiesz się, czego się nauczysz o pracy z człowiekiem
   • omówimy praktyczny aspekty studiów: na czym polega pisanie projektu strategii dla firmy
   • porozmawiamy o wymaganiach rekrutacyjnych
   • pokażemy dodatkowe korzyści wynikające z ukończenia studiów w Koźmińskim


   Spotkanie odbędzie się 2 września o godz. 20:00 w formule online.

   Szczegóły i zapisy tutaj.

  • Dzień otwarty online dla kandydatów na studia podyplomowe Salesforce CRM i Marketing Automation.

   Zapraszamy na warsztaty wprowadzające studiów podyplomowych Salesforce CRM i Marketing Automation organizowane przez Akademię Leona Koźmińskiego oraz Craftware, Platynowego Partnera Salesforce w Polsce.

   • Kim są Twoi klienci?
   • Jaką generują wartość?
   • Co zrobić, aby podejmować świadome decyzje marketingowe w oparciu o sprawdzoną wiedzę o klientach?

   Podczas warsztatów zaprezentujemy zajęcia CRM i marketing automation w kontekście pracy zdalnej. Zrobimy to, aby pokazać, jak będziemy Cię uczyć podczas studiów.

   Spotkanie poprowadzą dr Przemysław Tomczyk, koordynator merytoryczny studiów, oraz Jakub Ładyński i Marek Ceglarz z firmy Craftware.

   Spotkanie odbędzie się 2 września w godz. 17-18:30 w formule online.

   Szczegóły i zapisy tutaj.

  Najbardziej interesowałyby mnie spotkania: