Kalendarz spotkań

Wydarzenia

Ten kalendarz umożliwia szybkie znalezienie spotkań pasujących dla danej grupy kandydatów. Aby uzyskać dostęp do filtrów, wybierz znajdującą się poniżej kalendarza pozycję.

 

 

 • „Praca dla licealisty – kto, kiedy, jak?” – wykład ONLINE studentów działających w Studenckiej Poradni Prawnej.

  Zapraszamy na wykład online w ramach warsztatów online prowadzonych dla licealistów przez członków Studenckiej Poradni Prawnej.

  „Praca dla licealisty – kto, kiedy, jak?” – Kamil Domalewski, Piotr Majewski (sekcja prawa pracy i ubezpieczeń społecznych Studenckiej Poradni Prawnej ALK)
  Czy osoba poniżej 18-go roku życia może pracować? Na jakiej podstawie może zostać nawiązany stosunek pracy lub inny stosunek cywilnoprawny? Jakie obowiązki mają pracodawca i pracownik względem siebie? Omówienie norm prawnych zawartych w Kodeksie pracy i Kodeksie cywilnym.

  Wykład odbędzie się 25.05.2020 o godz. 11:00.

  Link do spotkania

  Aby wziąć udział w wykładach online, wystarczy dostęp do komputera lub urządzenia mobilnego oraz aplikacji Microsoft Teams, a także konta mailowego w domenie Microsoft, które można bezpłatnie założyć na stronie: www.office.com, a jego okres ważności to 6 miesięcy. W większości przypadków nie będzie nawet konieczności instalacji aplikacji. Osoby, które korzystają z przeglądarek Google Chrome i Edge, nie muszą jej instalować – dołączają do spotkania przez przeglądarkę. Ci z Was, którzy korzystają z przeglądarki Firefox albo używają komputerów Apple’a, powinni zainstalować sobie aplikację Teams. Najłatwiej pobrać ją TUTAJ. Instalacja jest niekłopotliwa i niedługa.

  W przypadku pytań prosimy o kontakt z Alicją Tomasiewicz: atomasiewicz(at)kozminski.edu.pl, tel. 22 519 21 70.

 • Leothon Recycle AI, hackathon dla biznesu organizowany przez Kozminski Venture Lab we współpracy z firmami Microsoft i Polpharma.

  My Image

  Wyobraź sobie, że możesz sprawdzić swoją kreatywność i umiejętności menedżerskie w prawdziwym wyzwaniu. Podczas Leothon Recycle AI będziesz mieć okazję stawić czoła wyzwaniom technologicznym i biznesowym w zakresie AI.

  Leothon odbędzie się w dniach 25-26 maja. Wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim. Pod okiem ekspertów z wielu różnych dziedzin uczestnicy będą mieli okazję wdrożyć swoje pomysły w życie.

  Aby wziąć udział w programie:


  1. Zarejestruj się na platformie: https://leothon.kozminskihub.com.

  2. Wykonaj zadanie kwalifikacyjne i wyślij je do nas.

  Na zgłoszenia czekamy do 18 maja do godz. 23:59.

  Harmonogram:

  • 11-18 maja – czas na rejestrację i zadanie kwalifikacyjne
  • 25-26 maja – Leothon Recycle AI


  Nagrody:

  • Pula nagród: 20 000 PLN
  • Możliwość współpracy i finansowania realizacji zwycięskiego projektu

  Liczba miejsc jest ograniczona! Możesz złożyć wniosek jako zespół (3-5 osób) lub indywidualnie (stworzyć zespół podczas sesji networkingowej podczas hackatonu). W wydarzeniu mogą wziąć udział osoby spoza Akademii Leona Koźmińskiego, ale przynajmniej jeden członek zespołu musi być studentem lub absolwentem naszej uczelni.

  Partnerzy wydarzenia: Microsoft, Polpharma, Akademia Leona Koźmińskiego, Rada Studentów Akademii Leona Koźmińskiego.

  Więcej informacji tutaj.

Najbardziej interesowałyby mnie spotkania: