Kalendarz spotkań

Wydarzenia

Ten kalendarz umożliwia szybkie znalezienie spotkań pasujących dla danej grupy kandydatów. Aby uzyskać dostęp do filtrów, wybierz znajdującą się poniżej kalendarza pozycję.

 

 

 • „Jak zdobyć pracę w czasach koronawirusa?” – wykład ONLINE Jacka Chmieleckiego.

  Zapraszamy na „Warsztaty planowania kariery” dwa warsztaty z cyklu Koźmiński Online przeznaczone dla uczniów, studentów, ich rodziców oraz pozostałych osób w każdym wieku.

  „Jak zdobyć pracę w czasach koronawirusa?” – spotkanie dla wszystkich zainteresowanych osób

  Na co zwracają uwagę rekruterzy, szukając kandydata na dane stanowisko? Jak wyróżnić się na rynku pracy w obliczu rosnącej konkurencji i kryzysu gospodarczego, by zdobyć pracę marzeń? Właściwie powinniśmy zadać sobie pytanie, czy jest to dobry czas na zmianę pracy? – Odpowiedź: „To zależy”. Od czego? – podyskutujemy o tym podczas warsztatu. Co w przypadku, kiedy musimy zmienić teraz pracę, bo tak się ułożyło? Jak zaplanować ten trudny okres i jakie kroki podjąć w tym celu? Jak zapewnić poczucie bezpieczeństwa sobie i naszym bliskim? Te i inne pytania poruszymy na spotkaniu. Następnie uczestnicy będą mogli wziąć udział w sesji Q&A.

  Spotkanie odbędzie się 6.05.2020 o godz. 19:00 i potrwa do godziny 20:20.

  Link do spotkania

  Aby wziąć udział w warsztatach, wystarczy dostęp do komputera lub urządzenia mobilnego oraz aplikacji Microsoft Teams, a także konta mailowego w domenie Microsoft, które można bezpłatnie założyć na stronie: www.office.com, a jego okres ważności to 6 miesięcy. W większości przypadków nie będzie nawet konieczności instalacji aplikacji. Osoby, które korzystają z przeglądarek Google Chrome i Edge, nie muszą jej instalować – dołączają do spotkania przez przeglądarkę. Ci z Was, którzy korzystają z przeglądarki Firefox albo używają komputerów Apple’a, powinni zainstalować sobie aplikację Teams. Najłatwiej pobrać ją TUTAJ. Instalacja jest niekłopotliwa i niedługa.

Najbardziej interesowałyby mnie spotkania: