Kalendarz spotkań

Wydarzenia

Ten kalendarz umożliwia szybkie znalezienie spotkań pasujących dla danej grupy kandydatów. Aby uzyskać dostęp do filtrów, wybierz znajdującą się poniżej kalendarza pozycję.

 

 

 • "Discovery of Entrepreneurial Opportunities: creative inspiration or thorough analysis?" by Svetlana Gudkova, Ph.D.

  Why some people are able to discover entrepreneurial opportunities, while others are not? This is one of the key questions asked in the field of entrepreneurship. During the class we will look inside the process of identification of business opportunities: analyze the role of cognitive mechanisms in creative thinking and discuss how we can develop our ability to discover entrepreneurial opportunities.


  The online course will begin on April 23rd at 3:30 PM CET under the following link:
  Link to the meeting

  For more information feel free to contact Rene Helmans via messenger or e-mail: rhelmans@kozminski.edu.pl

 • „Organizacje międzynarodowe i pozarządowe a ochrona praw człowieka” – wykład ONLINE dr Anny Pudło.

  Zapraszamy na wykład online „Organizacje międzynarodowe i pozarządowe a ochrona praw człowieka”, który poprowadzi dr Anna Pudło.

  Jak wiemy, godność, wolność, równość i poszanowanie praw człowieka to kluczowe wartości współczesnych państw demokratycznych oraz organizacji międzynarodowych. W trakcie 45 min naszego spotkania zastanowimy się nad rolą organizacji międzynarodowych i pozarządowych w ochronie praw człowieka, mając na uwadze obecną sytuację w związku z pandemią koronawirusa. Spróbujemy odpowiedzieć na następujące pytania: Czy organizacje te są nadal potrzebne? Czy spełniają swoją rolę? A może międzynarodowy i krajowy system ochrony praw człowieka poradzi sobie bez organizacji międzynarodowych i pozarządowych?

  Wykład odbył się 30 kwietnia o godz. 10:00.

  Wykłady w ramach programu WOS ONLINE w Koźmińskim to cykl ośmiu zajęć, które mają na celu przybliżenie licealistom tematyki związanej z wiedzą o społeczeństwie. Prowadzący odniosą się do aktualnych zjawisk w Polsce i na świecie, np. związanych z pandemią koronawirusa. Porozmawiają z uczniami o tym, czy ich prawa człowieka mogą zostać ograniczone w obliczu rosnącej liczby zachorowań. Odpowiedzą na pytanie, czy będą mogli dochodzić roszczeń poprzez postępowanie cywilne, jeśli ktoś celowo zarazi ich koronawirusem. Uczestnicy zajęć dowiedzą się także, czy oglądając programy typu „Sędzia Anna Maria Wesołowska”, doświadczają prawdziwej atmosfery sali sądowej.

   
  Zajęcia online z wiedzy o społeczeństwie dla szkół będą odbywały się w terminie od 1 do 30 kwietnia 2020, w wybrane dni, o godzinie 10:00.

  Szczegółowe informacje na temat wszystkich wykładów

  Zapraszamy serdecznie!

Najbardziej interesowałyby mnie spotkania: