Kalendarz spotkań

Wydarzenia

Ten kalendarz umożliwia szybkie znalezienie spotkań pasujących dla danej grupy kandydatów. Aby uzyskać dostęp do filtrów, wybierz znajdującą się poniżej kalendarza pozycję.

 

 

 • „NVC – przyjazna komunikacja inspirowana koncepcją porozumienia bez przemocy” – wykład połączony z warsztatami

  Studenckie Koło Naukowe "Ex Ante" zaprasza na spotkanie otwarte pt. „NVC – przyjazna komunikacja inspirowana koncepcją porozumienia bez przemocy” – wykład połączony z warsztatami.

  „Prawdziwa współpraca jest możliwa wtedy, gdy wszyscy uczestnicy ufają, że inni z szacunkiem wezmą ich potrzeby i system wartości. U podstaw procesu Nonviolent Communication jest pełne respektu traktowanie innych ludzi, które daje nam szansę na nawiązanie pomiędzy nimi współpracy” – Marschall Rosenberg (autor książki „Porozumienie bez przemocy. O języku życia”)
  Bez wątpliwości przyda się to każdemu w życiu codziennym, a co za tym idzie, również w biznesie.

  Prowadząca:

  Alicja Kusch – mediatorka w koncepcji Porozumienia bez Przemocy (NVC), trenerka umiejętności biznesowych, menedżerskich i przywódczych, certyfikowany coach, praktyk i mistrz NLP, ukończyła szkolenie Transforming Communication na poziomie Advanced. Ponad 20 lat zarządzała zespołami na stanowisku dyrektora, w tym prowadząc własną firmę. Obecnie wspiera organizację, którą przed laty zarządzała jako dyrektor generalny.

  Wydarzenie odbędzie się 20.02.2020 r. (czwartek) o godz. 18:00 w Auli B/17

  Prosimy o przyniesienie własnych kartek i długopisów.

  Kontakt do organizatora:
  sknexante(at)kozminski.edu.pl 

 • Akademia Leona Koźmińskiego jest partnerem Konferencji Ekonomicznej 2020

  Wydarzenie, które odbędzie się w dniach 20-21 lutego 2020, skierowane jest do studentów, a także osób zainteresowanych zmianami wynikającymi z nowej dekady biznesu. Ideą projektu Konferencji Ekonomicznej 2020 jest zwiększenie dostępności do forów ekonomicznych i biznesowych dla młodzieży.

  Więcej informacji

Najbardziej interesowałyby mnie spotkania: