Kalendarz spotkań

Wydarzenia

Ten kalendarz umożliwia szybkie znalezienie spotkań pasujących dla danej grupy kandydatów. Aby uzyskać dostęp do filtrów, wybierz znajdującą się poniżej kalendarza pozycję.

 

 

 • Seminarium „Business History in Central & Eastern Europe”

  Dr Tomasz Olejniczak i dr Anna Pikos z Katedry Zarządzania serdecznie zapraszają na seminarium naukowe pt. „Business History in Central & Eastern Europe” poświęcone tematyce historii biznesu i archiwów.

  Seminarium jest współorganizowane przez Europejskie Stowarzyszenie Historyków Biznesu (EBHA) i objęte patronatem honorowym Akademii Młodych Uczonych Polskiej Akademii Nauk.


  Seminarium odbędzie się w dniach 25-26 października w siedzibie naszej uczelni w Warszawie (ul. Jagiellońska 59).

  Wstęp wolny.

  Organizatorzy będę wdzięczni za przekazanie informacji o wydarzeniu do innych potencjalnie zainteresowanych osób.  

  Zgłoszenie chęci uczestnictwa prosimy kierować na adres: businesshistory(at)kozminski.edu.pl.

  Więcej informacji oraz program wydarzenia

 • Rejestracja potencjalnych dawców szpiku w ALK organizowana przez Fundację DKMS. Zapraszamy do udziału w akcji w godz. 9:00-17:00 w Atrium budynku D.

  My Image

  25 października w godz. 9:00-17:00 na terenie naszej uczelni, w Atrium budynku D odbędzie się rejestracja potencjalnych dawców szpiku.

  Akcja organizowana jest przez Fundację DMKS, a jej celem jest pomoc 9-letniej Hani cierpiącej na ostrą białaczkę limfoblastyczną oraz innym chorym.

  Rejestracja do bazy dawców polega na wypełnieniu formularza rejestracyjnego oraz pobraniu wymazu z wewnętrznej części policzka. taki zabieg zajmuje około 10 minut i może uratować komuś życie w przyszłości.

  Fundacja DKMS działa w Polsce od 2008 roku jako niezależna organizacja non-profit. Posiada status Organizacji Pożytku Publicznego oraz Ośrodka Dawców Szpiku w oparciu o decyzję Ministra Zdrowia. W ciągu 10 lat istnienia fundacja zarejestrowała ponad 1 436 000 potencjalnych dawców w Polsce.

  Serdecznie zachęcamy wszystkich do wsparcia tej szlachetnej inicjatywy.

  Więcej na temat Fundacji DKMS

Najbardziej interesowałyby mnie spotkania: