Kalendarz spotkań

Wydarzenia

Ten kalendarz umożliwia szybkie znalezienie spotkań pasujących dla danej grupy kandydatów. Aby uzyskać dostęp do filtrów, wybierz znajdującą się poniżej kalendarza pozycję.

 

 

 • Akademia Leona Koźmińskiego jest partnerem Konferencji Business Insider Trends Festival

  My Image

  Business Insider Polska już po raz drugi organizuje międzynarodową konferencję Business Insider Trends Festival, która stanowi okazję do spotkania z polskimi i międzynarodowymi wizjonerami biznesu przyszłości.

  Wydarzenie odbędzie się w dniach 2-3 października br. w Warszawie.

   

  Wszyscy studenci, absolwenci i pracownicy ALK przy zakupie biletów mogą skorzystać ze zniżek.

  • Pracownicy i absolwenci ALK: 30% zniżki na wszystkie bilety (kod uprawniający do zniżki: Kozminski)
  • Studenci ALK: 65% zniżki na bilety Silver (kod uprawniający do zniżki: StudenciALK). Zniżka ważna tylko z aktualną legitymacją studencką)

   

  Na konferencji wystąpi ponad 120 ekspertów z całego świata, m.in Henry Blodget, założyciel Business Insider Inc., Hannes Schmid, fotograf, milioner i filantrop, założyciel organizacji Smiling Geco oraz Zev Siegl, współzałożyciel sieci kawiarni Starbucks. Wśród prelegentów Business Insider Trends Festival znajdą się również Ingo Rübe, założyciel i dyrektor generalny BOTLabs, Mark T. Hofmann, analityk kryminalny i psycholog biznesu oraz Aleksander Wandzel, VP Strategy w Abstra. Grupę prelegentów wzbogaci również Ylva M Andersson, coach i trener przywództwa i zespołów.

  Business Insider Trends Festival jest skierowany do kadry zarządzającej, menedżerów oraz przedstawicieli start-upów. Oferta tegorocznej edycji wydarzenia będzie jeszcze szersza – organizatorzy zaproszą uczestników
  do udziału interaktywnym festiwalu idei, trendów, sztuki i muzyki.

  Ważną częścią sceny Global Economy będzie blok tematyczny poświęcony Chinom. Poprowadzą go Jacob Lovén i Tom Xiong, producenci największego w Skandynawii podcastu poświęconego chińskim nowinkom technologicznym.

  Na drugiej scenie – Life Science – będzie można dowiedzieć się m.in. czym jest VUCA world czy fińskie określenie „sisu”.
   
  Na scenie Business 4.0 uczestnicy zobaczą m.in. Sonię Wędrychowicz, liderkę w dziedzinie transformacji cyfrowej z 25-letnim doświadczeniem w Europie, Azji i USA oraz Rafała Kuklińskiego z Amazon Web Service.

  Scena Media i Marketing zgromadzi specjalistów marketingu i komunikacji z całego świata. W jej ramach zaplanowano blok tematyczny Women Power, podczas którego uczestnicy, bazując na najnowszych badaniach, będą dyskutować, w jaki sposób kształtować swoje strategie, aby docierać do różnorodnych grup konsumentek efektywnie oraz budować ich lojalność.

   – Ubiegłoroczny sukces konferencji sprawił, że w tym roku naszego przedsięwzięcia nie może zabraknąć na europejskiej scenie biznesowej – mówi Jovan Protic, COO Ringier Axel Springer Polska. W I edycji, na trzech scenach, zgromadziliśmy 80 mówców z całego świata, a 1 400 uczestników wzięło udział w prelekcjach
  i warsztatach, podczas których dowiedzieli się jak pod wpływem nowych technologii zmieni się bankowość, świat finansów, przemysł i życie człowieka. W nowej, II edycji, zaproponujemy publiczności jeszcze więce
  j – dodaje Protic.

  Cztery sceny sukcesu
  Druga edycja Business Insider Trends Festival rozszerza zakres tematyczny i skupia się na czterech obszarach wiedzy, którym odpowiadać będą cztery oddzielne sceny. Business 4.0, Global Economy, LifeScience oraz nowa kategoria – Media & Marketing – to dziedziny determinujące funkcjonowanie przedsiębiorstw na współczesnym rynku. Każda z nich jest niezwykle istotna i może przesądzić o „być albo nie być” nowoczesnego biznesu.

  Jesteśmy świadkami i uczestnikami IV Rewolucji Przemysłowej. W ciągu kolejnych sześciu lat, do 2025 roku, nastąpi moment krytyczny w rozwoju wielu nowych technologii – upowszechnią się i będą zmieniać nasze życie
  w stopniu, w jakim teraz nie zdajemy sobie sprawy. Drukowanie narządów na biodrukarce 3D, sztuczna inteligencja w zarządzie firmy, autonomiczne samochody i pierwszy komercyjnie sprzedany wszczepialny smartfon – to tylko niektóre z prognoz. Każda branża podlega transformacji, a mówcy, którzy wystąpią w trakcie Business Insider Trends Festival pozwolą uczestnikom te zmiany zrozumieć i otworzą ich na nowe perspektywy
  – mówi Łukasz Grass, członek rady programowej Business Insider Trends Festival.

  Co przyniesie przyszłość?
  Dalszy rozwój sztucznej inteligencji, powstawanie nowych systemów płatności, ocena, diagnozowanie i leczenie pacjentów przy użyciu powszechnie stosowanej technologii, takiej jak wideokonferencje i smartfony, bez konieczności wizyty u specjalisty to procesy, z których już niebawem będziemy powszechnie korzystać. Otoczenie
  i miasta, w których żyjemy są coraz bardziej smart. Technologia stała się częścią każdej dziedziny życia. Jak się odnaleźć w cyberświecie? Jakie będzie nowe miejsce człowieka w dobie kolejnej rewolucji przemysłowej?

  Wizjonerzy na wyciągnięcie ręki
  Swoim doświadczeniem z przybyłymi gośćmi podzielą się zaproszeni prelegenci – wizjonerzy w swoich dziedzinach, biznesmani i prawdziwi ludzie sukcesu. Wysłuchać ich będzie można nie tylko ze sceny. Interaktywne EXPO będzie sprzyjać networkingowi, a organizatorzy zapewnią przestrzeń na kameralne spotkania, zamknięte warsztaty i debaty z mówcami.

  Trendy i jeszcze więcej

  Business Insider Trends Festival to znacznie więcej niż konferencja biznesowa. Wydarzeniu będzie towarzyszyć festiwal sztuki i muzyki oraz wiele innych kulturalnych atrakcji przygotowanych przez organizatorów i partnerów kongresu.  

  Więcej informacji o konferencji

  Video-zapowiedź konferencji 

   

  O konferencji BUSINESS INSIDER TRENDS FESTIVAL
  Business Insider Trends Festival to wydarzenie, na którym omawiane są trendy na globalnym rynku. W czasie spotkania światowej klasy eksperci opowiedzą, jak zmieni się współczesny świat finansów, mediów, nowych technologii, medycyny i zdrowia oraz czym będzie żył świat w kolejnych latach. To również jedna z najważniejszych imprez dotyczących trendów w biznesie w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Konferencja organizowana jest z myślą o osobach ze świata biznesu, marketingu, nauki, mediów, którzy będą mieć szansę na spotkanie się w jednym miejscu i wymianę doświadczeń. Konferencja Business Insider TRENDS FESTIVAL posiada 20-punktową certyfikację DIMAQ, potwierdzającą wybitną jakość merytoryczną wydarzenia.

Najbardziej interesowałyby mnie spotkania: