Kalendarz spotkań

Wydarzenia

Ten kalendarz umożliwia szybkie znalezienie spotkań pasujących dla danej grupy kandydatów. Aby uzyskać dostęp do filtrów, wybierz znajdującą się poniżej kalendarza pozycję.

 

 

 • Ja jako lider. O przywództwie, wiarygodności i zaufaniu

  Zapraszamy na spotkanie inspiracyjno-networkingowe dla Absolwentów i Przyjaciół Akademii Leona Koźmińskiego w ramach cykluZarządzanie energią własną menedżera i jego zespołu.

  Gościem będzie Sebastian Kotow. Ekspert w zakresie zarządzania zaufaniem organizacyjnym, który w ciągu ostatnich 20 lat pracował w 13 krajach na świecie piastując funkcje eksperckie i menedżerskie – członka zarządu
  i prezesa w międzynarodowych firmach z branży szkoleniowo-doradczej. Autor 3 bestsellerów z obszaru rozwoju osobistego, psychologii i zarządzania. Dwa z nich napisał w 2015 i 2016 roku z uznanym światowym autorytetem biznesu – Brianem Tracy. W 2018 wydał „Matematykę zaufania”.

  Będziemy pokazywać, jak nasze przekonania i nawyki decydują o przywództwie, budowaniu relacji,
  a w konsekwencji sukcesie firmy.

  Spotkanie jest dla Absolwentów i Przyjaciół Akademii Leona Koźmińskiego. Jeśli Wasz znajomy jest zainteresowany tematem, zabierzcie go ze sobą.

  Uczestnicząc w spotkaniu wspierasz również Fundację Koźmińskich. Przekazywana przez Was wpłata o wartości 50 zł za udział w naszych wydarzeniach adresowanych do Absolwentów i Przyjaciół uczelni, w całości zasila konto Fundacji Koźmińskich i wspiera najzdolniejszą młodzież Akademii Leona Koźmińskiego.

   

   

  Miejsce: Aula Główna, ul. Jagiellońska 59, Akademia Leona Koźmińskiego
  Termin: 21 maja 2019 (wtorek) godzina 18.00

  18:00 Networking
  18:30 Nikolay Kirov, Sebastian Kotow
   

  O Prelegentach:

  Nikolay Kirov
  Praktyk z doświadczeniem dydaktycznym i zapleczem naukowym.
  Od 1996 r. trener, doradca, mówca inspiracyjny i wykładowca w zakresie:
  •    Negocjacji, Budowania Relacji i Kreowania Wartości Dodanej w Biznesie
  •    Przywództwa, strategii i wdrażania zmian organizacyjnych
  •    Rozwiązywania konfliktów i komunikowania się
  •    Negocjacji Strategicznych i Międzykulturowych
  •    Zarządzania sobą, zespołem oraz zarządzania własną energią: ciałem, emocjami i umysłem.

  Instruktor Caligraphy Health System styl QiGong/Tai Chi-Caligraphy Yoga oraz ZEN Coaching praktyk.
  Certyfikowany w narzędziach diagnostycznych: FRIS, MPA, MTQ48, Reiss Motivation Profile.
  Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Jego wystąpienia, zarówno dla firm, jak i w ramach branżowych konferencji: Kongresu Kadry, Forum profesjonalistów HR, National Sales Congres, Quo Vadis Szkolenia, Morfologia sprzedaży, spotkały się z bardzo wysoką oceną zarówno pod względem merytorycznym,
  jak i prezentacyjnym.

  Od 22 lat ponad 100 000 osób brało udział w jego wykładach, szkoleniach i sesjach strategicznych podczas realizacji programów rozwojowych dla korporacji i przedsiębiorców, studiów podyplomowych, programów Master
  of Business Administration: Executive MBA, MBA IT, MBA HR, MBA FINANSE, MBA dla Inżynierów,
  MBA dla Kadry Medycznej, a także międzynarodowego programu Executive MBA realizowanego w języku rosyjskim na Białorusi. Wykładowca Kozminski AMP Advanced Management Program realizacja Warszawa-Barcelona. Prowadził zajęcia w EADA Business School.

  Twórca „Akademii Negocjacji, Budowania relacji i Kreowania Wartości w Biznesie”. Dyrektor Koźmiński MBA
  obszar Przywództwo i Negocjacje Akademia Leona Koźmińskiego. Koordynator merytoryczny programu studiów Koźmiński MBA dla Inżynierów. Zaprojektował i koordynuje studia podyplomowe „Strategiczne Zarządzanie Sprzedażą i Zespołem Sprzedaży”, więcej na kirov.pl. Te studia proponują nowe podejście
  do sprzedaży. Popularną kiedyś strategię „Hit & Run” stosują już tylko „dinozaury biznesu”, którzy mogą być zaskoczeni tym, że udziały ich firm w rynku spadają, a ich kluczowi sprzedawcy realizują coraz mniejsze kontrakty. Te studia pokazują dlaczego wyniki biznesowe powinny być osiąganie w sposób etyczny. Efekty niewłaściwego postępowania widzimy w spektakularnych upadkach firm giełdowych, a w przypadku średnich firm nieetyczne zachowanie prowadzi do braku odnowienia kontraktów z klientami.

  Współtwórca programu „Life & Business Energy Management”.

  Na swoich kursach pokazuje jak:

  1. umiejętności negocjowania i budowania relacji w biznesie przekładają się bezpośrednio na korzyści finansowe
   i obustronne zadowolenie partnerów
  2. podpisywać korzystniejsze długoterminowe kontrakty
  3. zarządzać sobą i podejmować decyzje, aby być przywódcą w czasach szybkich zmian.

   

  Partner i członek zarządu „Kirov Strategic Negotiators” Sp. z o.o., Członek Rady Naukowej Fundacji „Pasja do Edukacji i Rozwoju”, Członek Zarządu Fundacji BARGEWORK, członek Kapituły Nagrody PNSA Polish National Sales Awards oraz członek Rady Programowej „Personel i Zarządzanie”. Dyrektor Koźmiński MBA obszar Przywództwo i Negocjacje Akademia Leona Koźmińskiego, wcześniej wieloletni Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju, Kozminski Executive Business School.

  Ponad 10 lat pełnił funkcję członka kolegium redakcyjnego czasopisma „Management and Business Administration. Central Europe”. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.
  Autor kilkuset artykułów w czasopismach naukowych oraz prasy menedżerskiej.

   

  Sebastian Kotow

  Praktyk, badacz, wykładowca akademicki. Swoja karierę rozpoczynał od pracy w finansach i bankowości. W kolejnych latach zajął się doradztwem strategicznym, szkoleniami badaniami i popularyzowaniem psychologii
  w biznesie. W ciągu ostatnich 20 lat pracował w 13 krajach na świecie piastując funkcje eksperckie i menedżerskie – członka zarządu i prezesa
  w międzynarodowych firmach z branży szkoleniowo-doradczej – Brian Tracy International, FranklinCovey, czy Door Group S.A.

  Obecnie pełni rolę CEO firmy szkoleniowo-doradczej – Institute of Behavioral Design, jest partnerem w firmie badawczej Neurohm i wykładowcą psychologii zarządzania na Akademii Leona Koźmińskiego na studiach MBA. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.
  Autor trzech bestsellerów z obszaru rozwoju osobistego, psychologii i zarządzania. Dwa z nich napisał z uznanym światowym autorytetem biznesu – Brianem Tracy. Ostania książka„Matematyka zaufania” została wydana
  w kwietniu 2018 roku. W ciągu ostatnich kilku lat prowadził badania i projekty doradcze dla przedstawicieli ponad 80 firm z 21 krajów świata.

 • Impact'19 został objęty patronatem honorowym przez Akademię Leona Koźmińskiego

  My Image

  W dniach 21 i 22 maja w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbędzie się Impact'19 - najważniejsze wydarzenie gospodarcze w regionie środkowo-wschodniej Europy, uznane niedawno przez Puls Biznesu za jedno z 20 najlepszych wydarzeń dla innowatorów w całej Europie. To wydarzenie będzie wyjątkową okazją do spotkania ekspertów z całego świata z różnych dziedzin, między innymi: start-upów, przedsiębiorców i przedstawicieli zarówno sektora prywatnego, jak i publicznego. 

  Na wydarzenie obowiązuje rejestracja.

  Strona wydarzenia

Najbardziej interesowałyby mnie spotkania: