Kalendarz spotkań

Wydarzenia

Ten kalendarz umożliwia szybkie znalezienie spotkań pasujących dla danej grupy kandydatów. Aby uzyskać dostęp do filtrów, wybierz znajdującą się poniżej kalendarza pozycję.

 

 

 • JA JAKO LIDER. O PRZYWÓDZTWIE, PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I ZARZĄDZANIU ZESPOŁAMI

   

  Nikolay Kirov zaprasza na spotkanie inspiracyjno-networkingowe dla Absolwentów i Przyjaciół Akademii Leona Koźmińskiego w ramach cyklu "Zarządzanie energią własną menedżera i jego zespołu". Gościem będzie Rafał Plutecki, wieloletni dyrektor Google Campus dla start-up’ów, inwestor i przedsiębiorca. Założyciel największego dostawcy Internetu na polskim rynku w pierwszej dekadzie zmian ustrojowych Internet Technologies, a następnie największego gracza na polskim rynku GTS Internet Partners. Do końca 2018 roku był szefem Google Campus Warsaw, gdzie wspierał setki startupów w budowaniu pozycji rynkowej.  Równolegle do kariery od 15 lat na własną rękę studiuje psychologiczne aspekty osiągania sukcesu, zarządzania energią własną, szukania odpowiedniej równowagi pomiędzy celami zawodowymi i prywatnymi.  Podróżuje, zdobywa góry, gra w polo, docenia Qi Gong, medytacje, jest coachem i mentorem.


  Będziemy pokazywać jaka jest rola i odpowiedzialność lidera w obecnych firmach, czyli o przywództwie, przedsiębiorczości, budowaniu relacji i zarządzaniu energią zespołu.

  Spotkanie jest dla Absolwentów i Przyjaciół Akademii Leona Koźmińskiego. Jeśli Wasz znajomy jest zainteresowany tematem, zabierzcie go ze sobą.

  Uczestnicząc w spotkaniu wspierasz również Fundację Koźmińskich. Przekazywana przez Was wpłata o wartości 50 zł za udział w naszych wydarzeniach adresowanych do Absolwentów i Przyjaciół uczelni, w całości zasila konto Fundacji Koźmińskich i wspiera najzdolniejszą młodzież Akademii Leona Koźmińskiego.

  „JA JAKO LIDER. O PRZYWÓDZTWIE, PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I ZARZĄDZANIU ZESPOŁAMI”

  Miejsce: Aula ALK, ul. Jagiellońska 59, Akademia Leona Koźmińskiego
  Termin: 16 kwietnia 2019 (wtorek) godzina 18.00.

  Agenda:
  18:00 Networking
  18:30 Nikolay Kirov, Rafał Plutecki

   

   

  Kontakt z organizatorem:
  Klaudia Krasuska
  Specjalista ds. relacji z Absolwentami
  Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami
  kkrasuska@kozminski.edu.pl
  tel: 22 519 22 74

  O prelegentach:

  Nikolay Kirov

  Praktyk z doświadczeniem dydaktycznym i zapleczem naukowym.
  Od 1996 r. mówca inspiracyjny, trener, wykładowca i doradca w zakresie:
  •    Negocjacji, Budowania Relacji i Kreowania Wartości Dodanej w Biznesie
  •    Przywództwa, strategii i wdrażania zmian organizacyjnych
  •    Rozwiązywania konfliktów i komunikowania się
  •    Negocjacji Strategicznych i Międzykulturowych
  •    Zarządzania sobą, zespołem oraz zarządzania własną energią: ciałem, emocjami i umysłem.

  Instruktor Calligraphy Health System- styl QiGong (TAI-CHI)  oraz ZEN Coaching praktyk.
  Certyfikowany w narzędziach diagnostycznych: FRIS, MPA, MTQ48, Reiss Motivation Profile.

  Od 21 lat ponad 100 000 osób brało udział w jego wykładach, szkoleniach i sesjach strategicznych podczas realizacji Programów rozwojowych dla korporacji i przedsiębiorców, studiów podyplomowych,  programów Master of Business Administration: Executive MBA, MBA IT, MBA HR, MBA FINANSE, MBA dla Inżynierów, MBA dla Kadry Medycznej, a także międzynarodowego programu Executive MBA realizowanego w języku rosyjskim na Białorusi. Wykładowca  Kozminski AMP -  Advanced Management Program - realizacja Warszawa - Barcelona, prowadził zajęcia w EADA Business School.

  Na swoich kursach pokazuje: jak umiejętności negocjowania i budowania relacji w biznesie przekładają się bezpośrednio na korzyści ekonomiczne i obustronne zadowolenie partnerów; jak podpisywać korzystniejsze długoterminowo kontrakty. Jak zarządzać sobą i podejmować decyzję aby być przywódcą w czasach szybkich zmian.

  Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju, Kozminski Executive Business School - Akademii Leona Koźmińskiego. Partner i członek zarządu „Kirov Strategic Negotiators Sp. z o.o.", Członek Zarządu Fundacji BARGEWORK, Członek Rady Naukowej Fundacji „Pasja do Edukacji i Rozwoju”, członek Kapituły Nagrody PNSA - Polish National Sales Awards oraz członek Rady Programowej „Personel i Zarządzanie”. Ponad 10 lat pełnił funkcję członka kolegium redakcyjnego czasopisma „Management and Business Administration. Central Europe”.

  W Kozminski Executive Business School specjalizuje się w projektowaniu programów talentowych i rozwojowych dla menedżerów  - pod indywidulane potrzeby organizacji. Koordynator merytoryczny programu studiów Koźmiński MBA dla Inżynierów. Zaprojektował i koordynuje studia podyplomowe „Strategiczne Zarządzanie Sprzedażą i Zespołem Sprzedaży”, oraz „Akademia Negocjacji, Budowania relacji i Kreowania Wartości w Biznesie” i Akademii Przywództwa i Budowania Relacji.
   

  Rafał Plutecki

  Jako 24-latek założył jedną z pierwszych firm internetowych w Polsce Internet Technologies i już w latach 90-tych wprowadzał Internet do biur i domów w całym kraju. Firma wyróżniona przez Business Week jako regionalna gwiazda z ponad 500% wzrostem sprzedaży. Po odejściu budował kolejne firmy, doradzał, inwestował. W 1997 współzałożył organizację Young Presidents' Organization w Polsce. Do końca 2018 roku był szefem Google Campus Warsaw, gdzie wspierał setki startupów w budowaniu pozycji rynkowej. Równolegle do kariery od 15 lat na własną rękę studiuje psychologiczne aspekty osiągania sukcesu, zarządzania energią własną, szukania odpowiedniej równowagi pomiędzy celami zawodowymi i prywatnymi. Podróżuje, zdobywa góry, gra w polo, docenia Qi Gong, medytacje, jest coachem i mentorem.

   

   

 • Spotkanie Naukowego Koła Marketingu nt. "7 sekretów tworzenia kreatywnych kampanii reklamowych"

  Spotkanie odbędzie się 16 kwietnia 2019, godz. 17:15, sala B5.

  Link do strony wydarzenia na FB

 • Wykład Ambasadora Jana Truszczyńskiego „XV lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej”

  Katedra Prawa Międzynarodowego i Prawa UE Kolegium Prawa Akademii Leona Koźmińskiego 

  oraz Komisja Europejska Przedstawicielstwo w Polsce zapraszają na wykład Ambasadora Jana Truszczyńskiego pt. XV lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Jak do tego doszło: tajemnice, wzloty i trudne momenty w negocjacjach akcesyjnych".

  16 kwietnia 2019 r., godz. 12:00, Sala Senatu ALK

Najbardziej interesowałyby mnie spotkania: