Kalendarz spotkań

Wydarzenia

Ten kalendarz umożliwia szybkie znalezienie spotkań pasujących dla danej grupy kandydatów. Aby uzyskać dostęp do filtrów, wybierz znajdującą się poniżej kalendarza pozycję.

 

 

 • Seminarium Centrum Badawczego TIGER nt. stabilności sektora finansów publicznych w Polsce

  Prof. Grzegorz W. Kołodko, Dyrektor Centrum Badawczego TIGER serdecznie zaprasza na seminarium, podczas którego uczestnicy będą dyskutować o stabilności sektora finansów publicznych w Polsce w kontekście ostatnich zapowiedzi rządu zakładających istotny wzrost nakładów publicznych.

  Wprowadzenie do dyskusji przedstawi Pan Ludwik Kotecki – Wiceminister Finansów w latach 2008-2012.

  Termin i miejsce: 8 kwietnia 2019, godz. 16:30, sala B-5

 • Szkolenie: „Budowanie zespołu i relacji z partnerami w biznesie – neurowspółpraca w oparciu o style myślenia i działania FRIS”

 • Dyskusyjny Klub Filmowy zaprasza na projekcję filmu "Życie za życie" w reż. Alana Parkera

  Katedra Prawa Karnego zaprasza na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego Prawa Karnego Życie za życie (The life of David Gale) w reż. Alana Parkera.

  Po projekcji odbędzie się dyskusja z udziałem Prokuratora Prokuratury Krajowej w stanie spoczynku Bogusława Michalskiego.

  08 kwietnia 2019 r., godz. 16:00, Aula Leona Koźmińskiego
  .

 • Spotkanie katedr Kolegium Prawa ALK nt. "Specustawy jako szczególny tryb rozwiązywania problemów budowy infrastruktury"

  Katedra Prawa Administracyjnego, Publicznego Gospodarczego i Handlowego oraz Katedra Administracji i Prawa Administracyjnego zapraszają na wspólne zebranie Katedr, w czasie którego wystąpienie będzie miał mgr Piotr Jędrych na temat:

  Specustawy jako szczególny tryb rozwiązywania problemów budowy infrastruktury.

  08 kwietnia 2019 r., godz. 17:30, sala A/119

Najbardziej interesowałyby mnie spotkania: