Kalendarz spotkań

Wydarzenia

Ten kalendarz umożliwia szybkie znalezienie spotkań pasujących dla danej grupy kandydatów. Aby uzyskać dostęp do filtrów, wybierz znajdującą się poniżej kalendarza pozycję.

 

 

 • Warsztaty "Jak i po co pisze się artykuły naukowe"

  Katedra Prawa Karnego i Koło Naukowe Prawa Karnego „Crimen et Poena” zapraszają na warsztaty Jak i po co pisze się artykuły naukowe

  Jeżeli jesteś zainteresowany prawem karnym i chciałbyś dowiedzieć się, jak pisze się artykuły, a nawet podjąć próbę przygotowania takiego artykułu, zapraszamy na pierwsze z cyklu warsztatów dotyczących tej tematyki. 

  Warsztaty poprowadzi dr Michał Hudzik. 

  18 luty 2019 r., godz. 15:45, sala A/26

 • Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego Prawa Karnego i projekcja filmu "Skazani na Shawshank"

  Katedra Prawa Karnego zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego Prawa Karnego i pokaz filmu Skazani na Shawshank (The Shawshank Redemption), w reż. Frank Darabont.

  Po projekcji odbędzie się dyskusja z udziałem: sędziego Sądu Okręgowego w Warszawie w stanie spoczynku Tomasza Całkiewicza, sędziego Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie Adama Grzejszczaka, por. Anny Penkin - kierownika działu terapeutycznego Aresztu Śledczego w Warszawie-Służewcu, por. Mateusza Niemca - psychologa z Aresztu Śledczego w Warszawie-Służewcu.

  18 lutego 2019 r., godz. 16:00, Aula Leona Koźmińskiego

Najbardziej interesowałyby mnie spotkania: