Kalendarz spotkań

Wydarzenia

Ten kalendarz umożliwia szybkie znalezienie spotkań pasujących dla danej grupy kandydatów. Aby uzyskać dostęp do filtrów, wybierz znajdującą się poniżej kalendarza pozycję.

 

 

 • Warszawski Efekt Toastmaster

  Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniem, które odbędzie się na terenie uczelni w dniach 16-17 lutego. Toastmasters jest największą na świecie organizacją non-profit pożytku edukacyjnego. Kluby Toastmasters są w większej ilości krajów niż restauracje McDonald. W Toastmasters ludzie uczą się wzajemnie umiejętności występów publicznych, komunikacji, ewaluacji, mentoringu, prowadzenia spotkań i wielu innych. Organizacja co roku organizuje konkurs w którym wyłania Mistrza Świata wystąpień publicznych.

  Warszawski Efekt Toastmasters to ogólnopolska konferencja Toastmasters. W jej trakcie odbędą się mistrzostwa Polski wystąpień humorystycznych oraz improwizacji scenicznej. Część edukacyjna została podzielona na 3 bloki:

  • Obywatel do obywatela, czyli o komunikacji międzyludzkiej,
  • 200 procent normy, czyli jak lepiej zarządzać projektami,
  • Kogel-mogel, czyli wszystko to, co nie zmieściło się w dwóch pierwszych blokach.

  Wystąpienia będą zarówno po polsku jak i po angielsku. Więcej szczegółów można zobaczyć na stronie Efektu albo na fanpage’u.

  https://efekt.tm.pl/

  https://www.facebook.com/efekttm/

Najbardziej interesowałyby mnie spotkania: