Kalendarz spotkań

Wydarzenia

Ten kalendarz umożliwia szybkie znalezienie spotkań pasujących dla danej grupy kandydatów. Aby uzyskać dostęp do filtrów, wybierz znajdującą się poniżej kalendarza pozycję.

 

 

 • „JA JAKO LIDER. O PRZYWÓDZTWIE I ZARZĄDZANIU PRZEZ DAWANIE PRZYKŁADU”

  Zapraszamy na spotkanie inspiracyjne i networkingowe dla Absolwentów i Przyjaciół Akademii Leona Koźmińskiego w ramach cyklu "Zarządzanie energią własną menedżera i jego zespołu". Gościem Nikolaya Kirova będzie Paweł Gurgul – Prezes zarządu Grupy Hortex.

  Pokażemy, jaka jest rola i odpowiedzialność lidera w obecnych firmach. Będziemy mówić o przywództwie, budowaniu relacji i zarządzaniu energią zespołu, jak i o tym, jak nadawać sens swojemu życiu.

   

  Spotkanie jest dla absolwentów i przyjaciół Akademii Leona Koźmińskiego. Jeśli wasz znajomy jest zainteresowany tematem, zabierzcie go ze sobą. 

  Warunek: REJESTRACJA przez formularz rejestracyjny każdej osoby.

   

   

  Więcej o spotkaniu:  

  Termin: 21 listopada 2018 (środa) godzina 18.00.
  Miejsce: Aula LK, ul. Jagiellońska 59, Akademia Leona Koźmińskiego.
  Koszt uczestnictwa: 50 PLN
  Program
  18:00 Networking
  18:30 Nikolay Kirov, Paweł Gurgul
  Zebrane środki zasilą fundusz stypendialny Fundacji Koźmińskich przeznaczony dla najzdolniejszych studentów ALK. W imieniu stypendystów dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie i otwartość. 
   

  Kontakt z organizatorem:
  Małgorzata Lichota
  Specjalista ds.relacji z Absolwentami
  tel: 22 519 22 74
  mlichota@kozminski.edu.pl

   

  NIKOLAY KIROV

  Praktyk z doświadczeniem dydaktycznym i zapleczem naukowym.

  Od 1996 r. trener, doradca, mówca inspiracyjny i wykładowca w zakresie:

  • Negocjacji, Budowania Relacji i Kreowania Wartości Dodanej w Biznesie
  • Przywództwa, strategii i wdrażania zmian organizacyjnych
  • Zarządzania sobą, zespołem oraz zarządzania własną energią

  Od 22 lat ponad 70 000 osób brało udział w jego wykładach, szkoleniach i sesjach strategicznych podczas realizacji Programów rozwojowych dla korporacji i przedsiębiorców, studiów podyplomowych,  programów Master of Business Administration

  Specjalizuje się w projektowaniu programów talentowych i rozwojowych dla menedżerów  - pod indywidulane potrzeby organizacji.

  Twórca „Akademii Negocjacji, Budowania relacji i Kreowania Wartości w Biznesie” oraz studiów podyplomowych „Strategiczne Zarządzanie Sprzedażą i Zespołem Sprzedaży”   -  kirov.pl  Współtwórca programu  „Life & Business Energy Management”LifeEnergy.pl

  Na swoich kursach pokazuje: jak umiejętności negocjowania i budowania relacji w biznesie przekładają się bezpośrednio na korzyści finansowe i obustronne zadowolenie partnerów; jak podpisywać korzystniejsze długoterminowo kontrakty. Jak zarządzać sobą i podejmować decyzję, aby być przywódcą w czasach szybkich zmian.

  Partner i członek zarządu „Kirov Strategic Negotiators” Sp. z o.o., Członek Rady Naukowej Fundacji „Pasja do Edukacji i Rozwoju”, Członek Zarządu Fundacji BARGEWORK, członek Kapituły Nagrody PNSA - Polish National Sales Awards oraz członek Rady Programowej „Personel i Zarządzanie”. Dyrektor Koźmiński MBA - obszar Przywództwo i Negocjacje - Akademia Leona Koźmińskiego, wcześniej wieloletni Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju, Kozminski Executive Business School.

  Autor kilkuset artykułów w czasopismach naukowych oraz prasy menedżerskiej.

   

  PAWEŁ GURGUL

  Lider z pasją do tworzenia efektywnych zespołów, pracujących z pasją,  rozwijających business i siebie. Doświadczony manager w budowaniu nowoczesnych struktur i procesów w organizacjach komercyjnych.

  Obecnie Prezes zarządu Grupy Hortex. Wcześniej pełnił funkcję dyrektora generalnego i prezesa zarządu w PepsiCo Polska, gdzie doprowadził do dwucyfrowego wzrostu biznesu. W unikalny sposób potrafi łączyć strategiczne myślenie z motywowaniem odnajdywania potencjału wzrostowego pracowników. Znany jest z umiejętności rozwijania talentów i rozwijania pasji. Wcześniej zdobywał doświadczenie w Kraft Foods Polska, m.in. w obszarach zarządzania sprzedażą, i budowania strategii. 
  Posiada 19-letnie doświadczenie w branży FMCG, przez lata związany z największymi korporacjami spożywczymi, posiada umiejętność efektywnego rozwijania organizacji, dostosowywania jego struktur do zmieniających się realiów rynku.
  Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz IESE Business School Leadership Development Program.

Najbardziej interesowałyby mnie spotkania: