Kalendarz spotkań

Wydarzenia

Ten kalendarz umożliwia szybkie znalezienie spotkań pasujących dla danej grupy kandydatów. Aby uzyskać dostęp do filtrów, wybierz znajdującą się poniżej kalendarza pozycję.

 

 

 • I Warsztat Centrum Studiów Kosmicznych ALK - 24-25 października 2018 roku

  I Seminarium i Warsztat Centrum Studiów Kosmicznych ALK- 24-25 października 2018 roku


  Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców sektora kosmicznego, przedsiębiorców sektora telekomunikacyjnego, naukowców i wszystkich innych, którym z racji pasji zawodowych, naukowych lub prywatnych bliskie jest myślenie o rozwoju polskiego sektora kosmicznego w jego realnym wymiarze.

  Celem działalności Centrum jest budowanie bazy wiedzy z zakresu finansów, zarządzania i prawa, która to wiedza jest podwaliną skutecznego prowadzenia działalności w sektorze kosmicznym, z uwzględnieniem miejsca gdzie Polska, polski przemysł i przedsiębiorcy znajdują się dzisiaj, a gdzie, dzięki wzmacnianiu doświadczenia i wiedzy mogą znaleźć się jutro.  Do udziału zaprosiliśmy ekspertów z dziedziny fizyki, finansów, zarządzania i prawa, którzy będą się dzielić wiedzą przydatną w podejmowaniu i prowadzeniu przedsięwzięć kosmicznych


  Szczegółowe informacje oraz rejestracja: www.kozminski.edu.pl/cskalk/

 • 25 Konferencja Centrum Transformacji, Integracji i Globalizacji TIGER "Jak Chiny zmienią świat”

  My Image

  25 października 2018, "Jak Chiny zmienią świat?"

  Zapraszamy do obejrzenia transmisji online tutaj


  "Jak Chiny zmienią świat?" - Chiński sukces gospodarczy głęboko przeobraził i przeobraża nasz sposób myślenia o modelach rozwoju, roli państwa w gospodarce oraz o szansach i zagrożeniach związanych z procesem globalizacji. W ostatnich dekadach znacząco wzrósł prestiż Chin na arenie międzynarodowej. Wraz z nim mnożą się jednak pytania i wątpliwości. Czy Chiny czeka kryzys? W jakim stopniu ekonomiczna konfrontacja Chin i USA wpłynie na międzynarodowe stosunki gospodarcze? Jakie nadzieje mogą wiązać polscy przedsiębiorcy z Nowym Jedwabnym Szlakiem? Na te, i wiele innych pytań odpowiedzą nasi goście w ramach trzech paneli dyskusyjnych: ambasadorów, profesorów oraz przedsiębiorców. Dyskusja poprzedzona zostanie wykładem prof. Grzegorza W. Kołodko pt. "Czy Chiny zbawią świat?". W czasie wydarzenia wykład wygłosi  J.E. Liu Guangyuan, Ambasador ChRL w Polsce.

  Program wydarzenia >>>

  Formularz zgłoszeniowy >>>

 • QRAMJ WORKSHOP - October 25-26, 2018

Najbardziej interesowałyby mnie spotkania: