Kalendarz spotkań

Wydarzenia

Ten kalendarz umożliwia szybkie znalezienie spotkań pasujących dla danej grupy kandydatów. Aby uzyskać dostęp do filtrów, wybierz znajdującą się poniżej kalendarza pozycję.

 

 

 • JA JAKO LIDER. O ODWADZE SKAKANIA W NIEZNANE!

  JA JAKO LIDER. O ODWADZE SKAKANIA W NIEZNANE!

  Zapraszamy na spotkanie inspiracyjne i networkingowe dla Absolwentów i Przyjaciół Akademii Leona Koźmińskiego. Gośćmi będą Nikolay Kirov i Bożena Leśniewska – Członek Zarządu B2B Market Orange Polska oraz Integrated Solutions.  Wcześniej Członek zarządu ds. Sprzedaży i Komercyjnej Digitalizacji w Orange Polska. Lider i mentor. Posiada unikatową mieszankę umiejętności strategicznego myślenia, umiejętności motywowania i rozwijania ludzi połączona z pasją oraz autentycznym zaangażowaniem we wszystko, co robi.

  Będziemy pokazywać jaka jest rola i odpowiedzialność lidera w obecnych firmach, czyli o przywództwie, budowaniu relacji i zarządzaniu energią zespołu.

   
  Spotkanie jest dla absolwentów i przyjaciół Akademii Leona Koźmińskiego. Jeśli wasz znajomy jest zainteresowany tematem, zabierzcie go ze sobą. 

  Termin: 23 października 2018 (wtorek) godzina 18.00.
  Program
  18:00 Networking
  18:30 Część merytoryczna: Nikolay Kirov i Bożena Leśniewska
  Miejsce: Aula Leona Koźmińskiego (budynek C), ul. Jagiellońska 57/59, Akademia Leona Koźmińskiego.
  Koszt uczestnictwa: 50 PLN 

  Wartość 50 zł za udział w naszych wydarzeniach adresowanych do absolwentów i przyjaciół uczelni, przekazywana jest Fundacji Koźmińskich i wspiera najzdolniejszą młodzież Akademii Leona Koźmińskiego.

   

   

  Więcej o prowadzących: 

   

   Nikolay Kirov

   

  Praktyk z doświadczeniem dydaktycznym i zapleczem naukowym.

  Od 1996 r. trener, doradca, mówca inspiracyjny i wykładowca w zakresie:

  • Negocjacji, Budowania Relacji i Kreowania Wartości Dodanej w Biznesie
  • Przywództwa, strategii i wdrażania zmian organizacyjnych
  • Zarządzania sobą, zespołem oraz zarządzania własną energią

  Od 22 lat ponad 70 000 osób brało udział w jego wykładach, szkoleniach i sesjach strategicznych podczas realizacji Programów rozwojowych dla korporacji i przedsiębiorców, studiów podyplomowych,  programów Master of Business Administration

  Specjalizuje się w projektowaniu programów talentowych i rozwojowych dla menedżerów  - pod indywidulane potrzeby organizacji.

  Twórca „Akademii Negocjacji, Budowania relacji i Kreowania Wartości w Biznesie” oraz studiów podyplomowych „Strategiczne Zarządzanie Sprzedażą i Zespołem Sprzedaży”   -  kirov.pl  Współtwórca programu  „Life & Business Energy Management” LifeEnergy.pl

  Na swoich kursach pokazuje: jak umiejętności negocjowania i budowania relacji w biznesie przekładają się bezpośrednio na korzyści finansowe i obustronne zadowolenie partnerów; jak podpisywać korzystniejsze długoterminowo kontrakty. Jak zarządzać sobą i podejmować decyzję, aby być przywódcą w czasach szybkich zmian.

  Partner i członek zarządu „Kirov Strategic Negotiators” Sp. z o.o., Członek Rady Naukowej Fundacji „Pasja do Edukacji i Rozwoju”, Członek Zarządu Fundacji BARGEWORK, członek Kapituły Nagrody PNSA - Polish National Sales Awards oraz członek Rady Programowej „Personel i Zarządzanie”. Dyrektor Koźmiński MBA - obszar Przywództwo i Negocjacje - Akademia Leona Koźmińskiego, wcześniej wieloletni Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju, Kozminski Executive Business School.

  Autor kilkuset artykułów w czasopismach naukowych oraz prasy menedżerskiej.

   

  Bożena Leśniewska

  Lider i mentor. Posiada unikatową mieszankę umiejętności strategicznego myślenia, umiejętności motywowania i rozwijania ludzi połączona z pasją oraz autentycznym zaangażowaniem we wszystko, co robi.

  W profesjonalnym życiu funkcjonuje w branży telekomunikacyjnej od 20 lat. 

  Członek Zarządu B2B Market Orange Polska oraz Integrated Solutions.  Wcześniej Członek zarządu ds. Sprzedaży i Komercyjnej Digitalizacji w Orange Polska. Ponadto sprawuję funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej Orange Retail S.A., Wiceprezesa Stowarzyszenia LiderShe oraz członka Rady Programowej Polish National Sales Awards, stowarzyszenia Professional Women Network i Rady Ekspertów THINKTANK. Finalistka międzynarodowego konkursu Women In Sales Awards 2014 w kategorii Best Woman Sales Director oraz VII edycji konkursu Bizneswoman Roku. W 2016 roku została uznana przez Instytut Innowacyjna Gospodarka za jedną z dziesięciu najbardziej wpływowych kobiet zarządzających polskim sektorem teleinformatycznym. Zaczynała od stanowiska przedstawiciela handlowego (DHL), przez kierownika i dyrektora regionalnego (Polkomtel), dyrektora departamentów w centralach firm (Polkomtel, PTK Centertel, TP SA), dyrektora wykonawczego, po stanowisko członka zarządu w Orange Polska. 

  Przyczyniła się w istotny sposób do zbudowania pozycji lidera w branży dla Orange Polska. Jest specjalistką w zakresie m.in. zarządzania strategicznego, zarządzania sprzedażą, eCommerce, multichannel, business transformation. Zajmowała się rynkiem konsumenckim i biznesowym, zarządzała kanałami sprzedaży, strukturami wsparcia, rozwojem strategii i biznesu. 

  Jest współautorką strategii 2020 Orange Polska. Jej ambicją jest konsekwentna transformacja firmy z koncentracją na kliencie i jego doświadczeniu w każdym punkcie kontaktu (cyfrowym i fizycznym). Pod jej nadzorem w 2015 roku Orange Polska otworzył 8 nowoczesnych, interaktywnych salonów sprzedaży – Smart Store.

  W zarządzaniu sprzedażą fascynuje ją ciągła zmienność: „Zmiana jest moim żywiołem”. 

  Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, Akademii Psychologii Przywództwa Politechniki Warszawskiej i INSEAD Advanced Management Program

  Sukces osobisty - zdobycie Dachu Afryki - szczytu Kilimandżaro.
   

   

 • Konferencja nt. "Ekosystem pozytywnego wpływu. Jak przedsiębiorcy społeczni, intraprzedsiębiorcy i infraprzedsiębiorcy zmieniają świat"

  Termin: 23 października 2018, w godz. 9:00 – 17:00, aula I – budynek C
  Organizator konferencji: Little Infinity, Little Greenfinity
  Patronat merytoryczny: prof. dr hab. Bolesław Rok, ALK
  Partner organizacyjny: Akademia Leona Koźmińskiego 
  Partner merytoryczny: Ashoka w Polsce
  Partnerzy: Bank BGŻ BNP Paribas, Orange Polska

  Organizator konferencji Little Infinity / Little Greenfinity jest inicjatorem i partnerem polskiego wydania książki „Przedsiębiorcy, którzy zmieniają świat” (wydawnictwo Nieoczywiste).

  Problemów tego świata nie rozwiążą ani sceptycy, ani cynicy, których horyzonty są ograniczone przez oczywiste realia. Potrzebujemy ludzi zdolnych, by wymyślić coś, czego jeszcze nie było.
  John Fitzgerald Kennedy

  Świat, ten w skali globalnej i ten obok nas, jest daleki od ideału. Postępująca degradacja środowiska, niepohamowany konsumpcjonizm i nierówności społeczne to niezaprzeczalne fakty. Radykalne i pilne zmiany są konieczne.

  Ale kto powinien naprawiać świat?

  Władza państw słabnie. Organizacje pozarządowe wykonują ważną pracę, ale często korzystają z dotacji, przez co ich działalność nie jest ciągła. Najpotężniejszą siłą kształtującą kondycję gospodarczą, społeczną i ekologiczną dzisiejszego świata jest biznes. Równocześnie zwykli obywatele coraz częściej „biorą sprawy w swoje ręce”. A gdyby połączyć te dwie siły dla naprawy świata?

  W książce „Przedsiębiorcy, którzy zmieniają świat” Matthieu Dardaillon i Jonas Guyot, Francuzi z rocznika 1990, opisują sylwetki ludzi, którzy każdego dnia, na całym świecie, podejmują inicjatywy prospołeczne i proekologiczne w wyjątkowy sposób. Ci ludzie nie poprzestają na leczeniu objawów problemów, szukają zmian systemowych i trwałych ulepszeń. Choć działają lokalnie, stymulują rozwiązania w skali globalnej (np. w edukacji, ochronie zdrowia czy ochronie środowiska). Swoje cele realizują przy pomocy alternatywnych metod, które pozwalają im na samofinansowanie ich działań, a nawet przynoszą dochody.

  Razem ci wszyscy ludzie współtworzą „ekosystem pozytywnego wpływu”, który ma realną moc naprawy rzeczywistości. Czy możesz zostać jednym z nich?
  Przyjdź na naszą konferencję i poznaj trzy typy „przedsiębiorców, którzy zmieniają świat”.

  Wstęp na konferencję jest bezpłatny. Warunkiem udziału jest wcześniejsza rejestracja. Ilość miejsc jest ograniczona.

  Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku, na którym stopniowo pojawiać się będą najnowsze informacje dotyczące przebiegu wydarzenia.


  PROGRAM KONFERENCJI

  Konferencja jest prowadzona w językach polskim i angielskim z tłumaczeniem symultanicznym.

  • 9:00 - Rejestracja uczestników
  • 9:30 - Otwarcie konferencji - Virginie Little, zalozycielka Little Infinity / Little Greenfinity, organizator konferencji
  • 9:45 - Wprowadzenie – prof. dr hab. Boleslaw Rok, ALK
  • 10:00-10:45 – Wystąpienie Mathieu Dardaillona i Jonasa Guyot - autorów książki „Przedsiębiorcy, którzy zmieniają świat”, założycieli przedsiębiorstw społecznych Ticket for Change oraz @CorporateForChange
  • 10:45-11:15 – Wywiad z przedstawicielami firm partnerskich, Banku BGŻ BNP Paribas oraz Orange: refleksje nt. ekonomii społecznej w otoczeniu biznesowym w Polsce i na świecie
  • 11:15-11:35 - Przerwa kawowa
  • 11:40-12:30 - Panel dyskusyjny o idei przedsiębiorstw społecznych i sytuacji w Polsce z przykładami współpracy przedsiębiorstw społecznych i korporacji; uczestnicy: menedżerowie z firm partnerskich, przedstawiciele Ashoka Polska, prof. dr hab. Bolesław Rok
  • 12:40-13:20 - Spotkania indywidualne przy stolikach z 10 polskimi przedsiębiorcami społecznymi (3 tury)
  • 13:30-13.50 – Keynote speech
  • 13:50-14.00 Podsumowanie konferencji – Virginie Little
  • W godz. 15:00-17:00 zapraszamy na TALK + PANEL pt. „Entrepreneurs who change the world” z wykładem Matthieu Dardaillona i Jonasa Guyot oraz na debatę z udziałem polskich przedsiębiorców społecznych.
   Wykład i debata odbędą się w jęz. angielskim bez tłumaczenia.

  Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane ekonomią społeczną, innowacjami ekonomicznymi i społecznymi, nowymi modelami biznesowymi, alternatywnymi rozwiązaniami dla problemów społecznych/ekologicznych świata.

Najbardziej interesowałyby mnie spotkania: