Kalendarz spotkań

Wydarzenia

Ten kalendarz umożliwia szybkie znalezienie spotkań pasujących dla danej grupy kandydatów. Aby uzyskać dostęp do filtrów, wybierz znajdującą się poniżej kalendarza pozycję.

 

 

 • Wraz z Europejskim Stowarzyszeniem Studentów Prawa ELSA Poland mamy przyjemność zaprosić na XIX Ogólnopolską Konferencję Podatkową nt. "Podatki i technologia”.

  Przez ostatnie lata Konferencję odwiedziły tysiące studentów prawa oraz setki teoretyków i praktyków specjalizujących się w prawie podatkowym. Niesłabnąca popularność projektu sprawia, że pragniemy powrócić z jego kolejną edycją, skupiając się tym razem, w ramach dwudniowej konferencji zatytułowanej "Podatki i Technologia”, na wpływie przemian cyfrowych na prawo podatkowe w XXI wieku.

  Pierwszy dzień Konferencji odbędzie się w naszej Akademii. W trzech panelach tematycznych uwaga poświęcona zostanie kwestiom:

  • opodatkowania transakcji kryptowalutami
  • opodatkowania digital economy
  • cyfrowej kontroli podatnika

  Kolejny dzień Konferencji skupi się na rozwoju analitycznych umiejętności jego uczestników. Spotkamy się wówczas w siedzibach partnerów wydarzenia, gdzie przeprowadzone zostaną, oscylujące wokół tematyki projektu, praktyczne warsztaty.

  Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku, na którym stopniowo pojawiać się będą najnowsze informacje dotyczące przebiegu Konferencji.

  Więcej informacji mogą też Państwo znaleźć na stronie internetowej: okp.elsa.org.pl.

Najbardziej interesowałyby mnie spotkania: