Kalendarz spotkań

Wydarzenia

Ten kalendarz umożliwia szybkie znalezienie spotkań pasujących dla danej grupy kandydatów. Aby uzyskać dostęp do filtrów, wybierz znajdującą się poniżej kalendarza pozycję.

 

 

 • Konferencja nt. "Sądowe mechanizmy ochrony praworządności w Polsce w świetle najnowszego orzecznictwa Trybunału Sprawiedliwości UE"

  Katedra Prawa Europejskiego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Katedra Prawa Międzynarodowego i Prawa UE w Kolegium Prawa Akademii Leona Koźmińskiego we współpracy z Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Polsce zapraszają na konferencję "Sądowe mechanizmy ochrony praworządności w Polsce w świetle najnowszego orzecznictwa Trybunału Sprawiedliwości UE", połączoną z prezentacją książki o tym samym tytule, 3 października 2018, godz. 18:00 w Collegium Iuridicum II WPiA, ul. Lipowa 4.

  Rejestracja: i.malobecka(at)wpia.uw.edu.pl
   
  Więcej informacji

 • Uroczystość inauguracji roku akademickiego 2018/2019

  Rektor, Prezydent i Senat Akademii Leona Koźmińskiego mają zaszczyt zaprosić na uroczystą jubileuszową inaugurację roku akademickiego 2018/2019, która odbędzie się 8 października 2018 r. o godz. 15:00 w siedzibie naszej uczelni w Warszawie, ul. Jagiellońska 59, aula główna.

 • Efektywne zarządzanie potencjałem zespołu / Positioning Your Team to Work at Their Natural Best

  Drodzy Absolwenci i Przyjaciele ALK, 

  Jak już wiecie, w naszej Akademii od 2004 roku istnieje Fundacja Koźmińskich, która jest wyrazem zaangażowania społeczności Koźmińskiego. Dzięki jej działalności poszerzamy krąg ludzi skupionych wokół naszej uczelni o osoby wybitnie utalentowane i wyjątkowe. Chcąc dać szansę większej ilości młodzieży na dobrą edukację, postanowiliśmy od tego roku, aby wydarzenia dla absolwentów i przyjaciół uczelni były płatne. Stanowić one będą cegiełki o wartości 50 zł, które w całości zasilą konto Fundacji Koźmińskich i tym samym wesprą najzdolniejszą młodzież Akademii Leona Koźmińskiego. 

  Mamy nadzieję, że Wasz udział w spotkaniach będzie nie tylko kolejnym krokiem zawodowego rozwoju, ale również fundamentem w budowaniu przyszłości naszej młodzieży.

  Dziękujemy, że z nami jesteście.

   

  Efektywne zarządzanie potencjałem zespołu

  Skuteczne i trwałe działania zespołu zależą od odpowiedniego zarządzania jego energią. Każdy uczestnik Twojego zespołu ma wielki potencjał, który powinien przekładać się na wydajność. Dowiedz się, jak odkryć naturalne, mocne strony Twoich ludzi, a następnie stwórz środowisko pracy, które pozwoli im się rozwijać. Spotkanie organizowane we współpracy z John Maxwell Team Poland. 

  UWAGA! Spotkanie odbędzie się w języku angielskim z tłumaczeniem na język polski.

   

  Termin: 9 października 2018 (wtorek) godzina 18.30.

  Program
  18:30 Networking
  19:00 Część merytoryczna: John Griffin

  Miejsce: UWAGA! Zmiana Sali! Aula B/17 (budynek B), ul. Jagiellońska 57/59, Akademia Leona Koźmińskiego

  Koszt uczestnictwa: 50 PLN

   

   

  Więcej o prowadzącym:

  John Griffin jest utalentowanym międzynarodowym trenerem, mówcą i coachem. Obecnie pełni funkcję prezesa w Radzie Doradczej przy Prezydencie John Maxwell Team, nadzorując działania 20 000 trenerów tej organizacji, w 148 krajach na świecie. Jego firma, Griff Development, dostarcza usług szkoleniowych i coachingowych dla kadry menadżerskiej średnich i dużych przedsiębiorstw i organizacji. Jeden z projektów, realizowany jest obecnie na zlecenie stanu Północnej Dakoty.

  Przez 17 lat doświadczenia w pracy, w środowisku firm  z listy Fortune 100 oraz jako założyciel trzech własnych przedsiębiorstw, John posiada szeroką, praktyczną wiedzę biznesową, dotyczącą wyzwań, które korporacje i mniejsze firmy muszą przezwyciężyć, aby zachować stabilność i konkurencyjność na rynku.

  John Griffin jest absolwentem Uniwersytetu Stanowego Missisipi, w zakresie inżynierii przemysłowej (licencjat) oraz posiada tytuł magistra w dziedzinie przywództwa i zarządzania organizacjami na Uniwersytecie Concordia w Austin.

  John mieszka w Austin wraz z żoną Antoinette, która jest jednocześnie jego partnerem biznesowym. Oboje działają aktywnie na rzecz swojej społeczności, zasiadając w zarządach wielu organizacji non-profit. Są członkami Izby handlowej Cedar Park.


  Positioning Your Team to Work at Their Natural Best

  Learn to manage your team’s energy for sustainable consistent performance. Each person on your team as well as your peers have great potential for higher performance. Learn how to discover their natural strengths and behaviours and then create a work environment that empowers them to thrive. The lecture will be delivered in cooperation with John Maxwell Team Poland.

  The event will be held in English, with translation into Polish.

  Date: 9 October 2018 (Tuesday) 6.30 p.m.

  Program: 
  18:30
  Networking
  19:00 Lecture: John Griffin

  Venue: Aula B/17 (building B), ul. Jagiellońska 57/59, Akademia Leona Koźmińskiego

  Participation fee: 50 PLN

   

   

   

  John Griffin is a highly accomplished international coach, speaker, and facilitator. Currently serving as International President for the President’s Advisory Council of the John Maxwell Team, John oversees 20,000 coaches in 148 countries.  His company, Griff Development provides executive coaching and training for businesses ranging from 50 employees to larger organizations including the State of North Dakota.

  With 17 years of experience in Fortune 100 companies and as founder of three companies, John has acquired a healthy business pulse on the many challenges that corporations and small businesses must conquer to remain healthy and competitive. 

  John has a Bachelor’s degree in Industrial Engineering from Mississippi State University, and a Master’s degree in Leadership and Organization Management from Concordia University Austin.

  John resides in Austin with his wife and business partner, Antoinette. They are members of the Cedar Park Chamber, and are active professionally in their community, having served on various non-profit boards of directors.

 • LinkedIn Learning: stwórz swoją osobistą markę

   

  17.10.2018
  od 14:00 do 15:30, Aula C/ALK

  LinkedIn Learning już za niedługo w Akademii Leona Koźmińskiego!

  "Stwórz osobistą markę dzięki LinkedIn Learning". (wydarzenie w j. angielskim)
  Warsztat prowadzony jest przez Nicka Coutrisa i Mohameda Elgamala.

  Unikalny warsztat przygotowany specjalnie dla naszych studentów! Dowiesz się jak w pełni wykorzystać i zrozumieć LinkedIn Learning.

  Będziesz mieć niepowtarzalną okazję do odkrycia nowego partnerstwa między Akademią Leona Koźmińskiego a LinkedIn Learning, oraz wszystkie korzyści jakie przynosi ono naszym studentom. Spotkaj się z przedstawicielami LinkedIn Learning i dowiedz się, jak korzystać z platformy do osobistego rozwoju i efektywnego budowania kariery.

  Nie zapomnij skorzystać z naszej fotobudki, gdzie wykonamy Wam profesjonalne zdjęcia, które będziecie mogli wykorzystać w swoich CV na LinkedIn!

  Pod koniec warsztatu odbędzie się również konkurs, więc nie przegap okazji do wygrania niesamowitych nagród, a także poznaj możliwości związane z LinkedIn Learning.

  Link do wydarzenia na FB tutaj

 • Wraz z Europejskim Stowarzyszeniem Studentów Prawa ELSA Poland mamy przyjemność zaprosić na XIX Ogólnopolską Konferencję Podatkową nt. "Podatki i technologia”.

  Przez ostatnie lata Konferencję odwiedziły tysiące studentów prawa oraz setki teoretyków i praktyków specjalizujących się w prawie podatkowym. Niesłabnąca popularność projektu sprawia, że pragniemy powrócić z jego kolejną edycją, skupiając się tym razem, w ramach dwudniowej konferencji zatytułowanej "Podatki i Technologia”, na wpływie przemian cyfrowych na prawo podatkowe w XXI wieku.

  Pierwszy dzień Konferencji odbędzie się w naszej Akademii. W trzech panelach tematycznych uwaga poświęcona zostanie kwestiom:

  • opodatkowania transakcji kryptowalutami
  • opodatkowania digital economy
  • cyfrowej kontroli podatnika

  Kolejny dzień Konferencji skupi się na rozwoju analitycznych umiejętności jego uczestników. Spotkamy się wówczas w siedzibach partnerów wydarzenia, gdzie przeprowadzone zostaną, oscylujące wokół tematyki projektu, praktyczne warsztaty.

  Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku, na którym stopniowo pojawiać się będą najnowsze informacje dotyczące przebiegu Konferencji.

  Więcej informacji mogą też Państwo znaleźć na stronie internetowej: okp.elsa.org.pl.

 • JA JAKO LIDER. O ODWADZE SKAKANIA W NIEZNANE!

  JA JAKO LIDER. O ODWADZE SKAKANIA W NIEZNANE!

  Zapraszamy na spotkanie inspiracyjne i networkingowe dla Absolwentów i Przyjaciół Akademii Leona Koźmińskiego. Gośćmi będą Nikolay Kirov i Bożena Leśniewska – Członek Zarządu B2B Market Orange Polska oraz Integrated Solutions.  Wcześniej Członek zarządu ds. Sprzedaży i Komercyjnej Digitalizacji w Orange Polska. Lider i mentor. Posiada unikatową mieszankę umiejętności strategicznego myślenia, umiejętności motywowania i rozwijania ludzi połączona z pasją oraz autentycznym zaangażowaniem we wszystko, co robi.

  Będziemy pokazywać jaka jest rola i odpowiedzialność lidera w obecnych firmach, czyli o przywództwie, budowaniu relacji i zarządzaniu energią zespołu.

   
  Spotkanie jest dla absolwentów i przyjaciół Akademii Leona Koźmińskiego. Jeśli wasz znajomy jest zainteresowany tematem, zabierzcie go ze sobą. 

  Termin: 23 października 2018 (wtorek) godzina 18.00.
  Program
  18:00 Networking
  18:30 Część merytoryczna: Nikolay Kirov i Bożena Leśniewska
  Miejsce: Aula Leona Koźmińskiego (budynek C), ul. Jagiellońska 57/59, Akademia Leona Koźmińskiego.
  Koszt uczestnictwa: 50 PLN 

  Wartość 50 zł za udział w naszych wydarzeniach adresowanych do absolwentów i przyjaciół uczelni, przekazywana jest Fundacji Koźmińskich i wspiera najzdolniejszą młodzież Akademii Leona Koźmińskiego.

   

   

  Więcej o prowadzących: 

   

   Nikolay Kirov

   

  Praktyk z doświadczeniem dydaktycznym i zapleczem naukowym.

  Od 1996 r. trener, doradca, mówca inspiracyjny i wykładowca w zakresie:

  • Negocjacji, Budowania Relacji i Kreowania Wartości Dodanej w Biznesie
  • Przywództwa, strategii i wdrażania zmian organizacyjnych
  • Zarządzania sobą, zespołem oraz zarządzania własną energią

  Od 22 lat ponad 70 000 osób brało udział w jego wykładach, szkoleniach i sesjach strategicznych podczas realizacji Programów rozwojowych dla korporacji i przedsiębiorców, studiów podyplomowych,  programów Master of Business Administration

  Specjalizuje się w projektowaniu programów talentowych i rozwojowych dla menedżerów  - pod indywidulane potrzeby organizacji.

  Twórca „Akademii Negocjacji, Budowania relacji i Kreowania Wartości w Biznesie” oraz studiów podyplomowych „Strategiczne Zarządzanie Sprzedażą i Zespołem Sprzedaży”   -  kirov.pl  Współtwórca programu  „Life & Business Energy Management” LifeEnergy.pl

  Na swoich kursach pokazuje: jak umiejętności negocjowania i budowania relacji w biznesie przekładają się bezpośrednio na korzyści finansowe i obustronne zadowolenie partnerów; jak podpisywać korzystniejsze długoterminowo kontrakty. Jak zarządzać sobą i podejmować decyzję, aby być przywódcą w czasach szybkich zmian.

  Partner i członek zarządu „Kirov Strategic Negotiators” Sp. z o.o., Członek Rady Naukowej Fundacji „Pasja do Edukacji i Rozwoju”, Członek Zarządu Fundacji BARGEWORK, członek Kapituły Nagrody PNSA - Polish National Sales Awards oraz członek Rady Programowej „Personel i Zarządzanie”. Dyrektor Koźmiński MBA - obszar Przywództwo i Negocjacje - Akademia Leona Koźmińskiego, wcześniej wieloletni Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju, Kozminski Executive Business School.

  Autor kilkuset artykułów w czasopismach naukowych oraz prasy menedżerskiej.

   

  Bożena Leśniewska

  Lider i mentor. Posiada unikatową mieszankę umiejętności strategicznego myślenia, umiejętności motywowania i rozwijania ludzi połączona z pasją oraz autentycznym zaangażowaniem we wszystko, co robi.

  W profesjonalnym życiu funkcjonuje w branży telekomunikacyjnej od 20 lat. 

  Członek Zarządu B2B Market Orange Polska oraz Integrated Solutions.  Wcześniej Członek zarządu ds. Sprzedaży i Komercyjnej Digitalizacji w Orange Polska. Ponadto sprawuję funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej Orange Retail S.A., Wiceprezesa Stowarzyszenia LiderShe oraz członka Rady Programowej Polish National Sales Awards, stowarzyszenia Professional Women Network i Rady Ekspertów THINKTANK. Finalistka międzynarodowego konkursu Women In Sales Awards 2014 w kategorii Best Woman Sales Director oraz VII edycji konkursu Bizneswoman Roku. W 2016 roku została uznana przez Instytut Innowacyjna Gospodarka za jedną z dziesięciu najbardziej wpływowych kobiet zarządzających polskim sektorem teleinformatycznym. Zaczynała od stanowiska przedstawiciela handlowego (DHL), przez kierownika i dyrektora regionalnego (Polkomtel), dyrektora departamentów w centralach firm (Polkomtel, PTK Centertel, TP SA), dyrektora wykonawczego, po stanowisko członka zarządu w Orange Polska. 

  Przyczyniła się w istotny sposób do zbudowania pozycji lidera w branży dla Orange Polska. Jest specjalistką w zakresie m.in. zarządzania strategicznego, zarządzania sprzedażą, eCommerce, multichannel, business transformation. Zajmowała się rynkiem konsumenckim i biznesowym, zarządzała kanałami sprzedaży, strukturami wsparcia, rozwojem strategii i biznesu. 

  Jest współautorką strategii 2020 Orange Polska. Jej ambicją jest konsekwentna transformacja firmy z koncentracją na kliencie i jego doświadczeniu w każdym punkcie kontaktu (cyfrowym i fizycznym). Pod jej nadzorem w 2015 roku Orange Polska otworzył 8 nowoczesnych, interaktywnych salonów sprzedaży – Smart Store.

  W zarządzaniu sprzedażą fascynuje ją ciągła zmienność: „Zmiana jest moim żywiołem”. 

  Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, Akademii Psychologii Przywództwa Politechniki Warszawskiej i INSEAD Advanced Management Program

  Sukces osobisty - zdobycie Dachu Afryki - szczytu Kilimandżaro.
   

   

 • Konferencja nt. "Ekosystem pozytywnego wpływu. Jak przedsiębiorcy społeczni, intraprzedsiębiorcy i infraprzedsiębiorcy zmieniają świat"

  Termin: 23 października 2018, w godz. 9:00 – 17:00, aula I – budynek C
  Organizator konferencji: Little Infinity, Little Greenfinity
  Patronat merytoryczny: prof. dr hab. Bolesław Rok, ALK
  Partner organizacyjny: Akademia Leona Koźmińskiego 
  Partner merytoryczny: Ashoka w Polsce
  Partnerzy: Bank BGŻ BNP Paribas, Orange Polska

  Organizator konferencji Little Infinity / Little Greenfinity jest inicjatorem i partnerem polskiego wydania książki „Przedsiębiorcy, którzy zmieniają świat” (wydawnictwo Nieoczywiste).

  Problemów tego świata nie rozwiążą ani sceptycy, ani cynicy, których horyzonty są ograniczone przez oczywiste realia. Potrzebujemy ludzi zdolnych, by wymyślić coś, czego jeszcze nie było.
  John Fitzgerald Kennedy

  Świat, ten w skali globalnej i ten obok nas, jest daleki od ideału. Postępująca degradacja środowiska, niepohamowany konsumpcjonizm i nierówności społeczne to niezaprzeczalne fakty. Radykalne i pilne zmiany są konieczne.

  Ale kto powinien naprawiać świat?

  Władza państw słabnie. Organizacje pozarządowe wykonują ważną pracę, ale często korzystają z dotacji, przez co ich działalność nie jest ciągła. Najpotężniejszą siłą kształtującą kondycję gospodarczą, społeczną i ekologiczną dzisiejszego świata jest biznes. Równocześnie zwykli obywatele coraz częściej „biorą sprawy w swoje ręce”. A gdyby połączyć te dwie siły dla naprawy świata?

  W książce „Przedsiębiorcy, którzy zmieniają świat” Matthieu Dardaillon i Jonas Guyot, Francuzi z rocznika 1990, opisują sylwetki ludzi, którzy każdego dnia, na całym świecie, podejmują inicjatywy prospołeczne i proekologiczne w wyjątkowy sposób. Ci ludzie nie poprzestają na leczeniu objawów problemów, szukają zmian systemowych i trwałych ulepszeń. Choć działają lokalnie, stymulują rozwiązania w skali globalnej (np. w edukacji, ochronie zdrowia czy ochronie środowiska). Swoje cele realizują przy pomocy alternatywnych metod, które pozwalają im na samofinansowanie ich działań, a nawet przynoszą dochody.

  Razem ci wszyscy ludzie współtworzą „ekosystem pozytywnego wpływu”, który ma realną moc naprawy rzeczywistości. Czy możesz zostać jednym z nich?
  Przyjdź na naszą konferencję i poznaj trzy typy „przedsiębiorców, którzy zmieniają świat”.

  Wstęp na konferencję jest bezpłatny. Warunkiem udziału jest wcześniejsza rejestracja. Ilość miejsc jest ograniczona.

  Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku, na którym stopniowo pojawiać się będą najnowsze informacje dotyczące przebiegu wydarzenia.


  PROGRAM KONFERENCJI

  Konferencja jest prowadzona w językach polskim i angielskim z tłumaczeniem symultanicznym.

  • 9:00 - Rejestracja uczestników
  • 9:30 - Otwarcie konferencji - Virginie Little, zalozycielka Little Infinity / Little Greenfinity, organizator konferencji
  • 9:45 - Wprowadzenie – prof. dr hab. Boleslaw Rok, ALK
  • 10:00-10:45 – Wystąpienie Mathieu Dardaillona i Jonasa Guyot - autorów książki „Przedsiębiorcy, którzy zmieniają świat”, założycieli przedsiębiorstw społecznych Ticket for Change oraz @CorporateForChange
  • 10:45-11:15 – Wywiad z przedstawicielami firm partnerskich, Banku BGŻ BNP Paribas oraz Orange: refleksje nt. ekonomii społecznej w otoczeniu biznesowym w Polsce i na świecie
  • 11:15-11:35 - Przerwa kawowa
  • 11:40-12:30 - Panel dyskusyjny o idei przedsiębiorstw społecznych i sytuacji w Polsce z przykładami współpracy przedsiębiorstw społecznych i korporacji; uczestnicy: menedżerowie z firm partnerskich, przedstawiciele Ashoka Polska, prof. dr hab. Bolesław Rok
  • 12:40-13:20 - Spotkania indywidualne przy stolikach z 10 polskimi przedsiębiorcami społecznymi (3 tury)
  • 13:30-13.50 – Keynote speech
  • 13:50-14.00 Podsumowanie konferencji – Virginie Little
  • W godz. 15:00-17:00 zapraszamy na TALK + PANEL pt. „Entrepreneurs who change the world” z wykładem Matthieu Dardaillona i Jonasa Guyot oraz na debatę z udziałem polskich przedsiębiorców społecznych.
   Wykład i debata odbędą się w jęz. angielskim bez tłumaczenia.

  Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane ekonomią społeczną, innowacjami ekonomicznymi i społecznymi, nowymi modelami biznesowymi, alternatywnymi rozwiązaniami dla problemów społecznych/ekologicznych świata.

 • International Day w ALK

  Podczas wydarzenia będzie można otrzymać informację o zasadach udziału w programie wymiany Erasmus+, ofercie uczelni partnerskich oraz możliwości realizacji praktyk zagranicznych. Ponadto osoby zainteresowane współpracą z organizacją Erasmus Student Network, będą mogły uzyskać informacje na temat działalności koła.

  Serdecznie zapraszamy!

  Link do wydarzenia FB: https://bit.ly/2JduH15

 • I Seminarium Centrum Studiów Kosmicznych ALK- 24-25 października 2018 roku

  I Seminarium i Warsztat Centrum Studiów Kosmicznych ALK - 24-25 października 2018 roku
   

  Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców sektora kosmicznego, przedsiębiorców sektora telekomunikacyjnego, naukowców i wszystkich innych, którym z racji pasji zawodowych, naukowych lub prywatnych bliskie jest myślenie o rozwoju polskiego sektora kosmicznego w jego realnym wymiarze.

  Celem działalności Centrum jest budowanie bazy wiedzy z zakresu finansów, zarządzania i prawa, która to wiedza jest podwaliną skutecznego prowadzenia działalności w sektorze kosmicznym, z uwzględnieniem miejsca gdzie Polska, polski przemysł i przedsiębiorcy znajdują się dzisiaj, a gdzie, dzięki wzmacnianiu doświadczenia i wiedzy mogą znaleźć się jutro.  Do udziału zaprosiliśmy ekspertów z dziedziny fizyki, finansów, zarządzania i prawa, którzy będą się dzielić wiedzą przydatną w podejmowaniu i prowadzeniu przedsięwzięć kosmicznych


  Szczegółowe informacje oraz rejestracja:
  https://www.kozminski.edu.pl/cskalk/

 • 25 Konferencja Centrum Transformacji, Integracji i Globalizacji TIGER "Jak Chiny zmienią świat”

  My Image

  25 października 2018, "Jak Chiny zmienią świat?"

  Zapraszamy do obejrzenia transmisji online tutaj


  "Jak Chiny zmienią świat?" - Chiński sukces gospodarczy głęboko przeobraził i przeobraża nasz sposób myślenia o modelach rozwoju, roli państwa w gospodarce oraz o szansach i zagrożeniach związanych z procesem globalizacji. W ostatnich dekadach znacząco wzrósł prestiż Chin na arenie międzynarodowej. Wraz z nim mnożą się jednak pytania i wątpliwości. Czy Chiny czeka kryzys? W jakim stopniu ekonomiczna konfrontacja Chin i USA wpłynie na międzynarodowe stosunki gospodarcze? Jakie nadzieje mogą wiązać polscy przedsiębiorcy z Nowym Jedwabnym Szlakiem? Na te, i wiele innych pytań odpowiedzą nasi goście w ramach trzech paneli dyskusyjnych: ambasadorów, profesorów oraz przedsiębiorców. Dyskusja poprzedzona zostanie wykładem prof. Grzegorza W. Kołodko pt. "Czy Chiny zbawią świat?". W czasie wydarzenia wykład wygłosi  J.E. Liu Guangyuan, Ambasador ChRL w Polsce.

  Program wydarzenia >>>

  Formularz zgłoszeniowy >>>

 • I Warsztat Centrum Studiów Kosmicznych ALK - 24-25 października 2018 roku

  I Seminarium i Warsztat Centrum Studiów Kosmicznych ALK- 24-25 października 2018 roku


  Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców sektora kosmicznego, przedsiębiorców sektora telekomunikacyjnego, naukowców i wszystkich innych, którym z racji pasji zawodowych, naukowych lub prywatnych bliskie jest myślenie o rozwoju polskiego sektora kosmicznego w jego realnym wymiarze.

  Celem działalności Centrum jest budowanie bazy wiedzy z zakresu finansów, zarządzania i prawa, która to wiedza jest podwaliną skutecznego prowadzenia działalności w sektorze kosmicznym, z uwzględnieniem miejsca gdzie Polska, polski przemysł i przedsiębiorcy znajdują się dzisiaj, a gdzie, dzięki wzmacnianiu doświadczenia i wiedzy mogą znaleźć się jutro.  Do udziału zaprosiliśmy ekspertów z dziedziny fizyki, finansów, zarządzania i prawa, którzy będą się dzielić wiedzą przydatną w podejmowaniu i prowadzeniu przedsięwzięć kosmicznych


  Szczegółowe informacje oraz rejestracja: www.kozminski.edu.pl/cskalk/

 • QRAMJ WORKSHOP - October 25-26, 2018

Najbardziej interesowałyby mnie spotkania: