Kalendarz spotkań

Wydarzenia

Ten kalendarz umożliwia szybkie znalezienie spotkań pasujących dla danej grupy kandydatów. Aby uzyskać dostęp do filtrów, wybierz znajdującą się poniżej kalendarza pozycję.

 

 

 • Biznes zaczyna się w głowie czyli od idei do działania

  Zapraszamy na pierwsze ze szkoleń z cyklu "Pierwsze kroki do własnego biznesu" organizowanych we współpracy z Youth Business Poland.

   

  Biznes zaczyna się w głowie czyli od idei do działania

  Termin: 18.12.2014 r., godz. 10.00-14.00

  Liczba uczestników: do 20 osób

  Celem warsztatu jest wypracowanie wstępnych pomysłów biznesowych i uświadomienie uczestnikom jaką rolę w prowadzeniu własnego biznesu odgrywa sposób myślenia. Często mamy chęci i zapał, ale nie wszystko wychodzi nam jak chcemy pomimo zaangażowania i ciężkiej pracy. Szkolenie będzie okazją do przyjrzenia się co jest przyczyną takiej sytuacji, jak ją zmienić i jak świadomie realizować swoje cele biznesowe, pomimo różnych przeciwności. Podczas warsztatu wielu uczestników uświadomi sobie, co robi w sposób nieświadomy, aby przedsięwzięcia się nie udały. Ponadto po warsztacie będzie można doświadczyć, że przedsiębiorczość to stan umysłu, bez względu na rodzaj biznesu.


  Prowadzący:


  Piotr Benedyk
  Trener, coach, mentor, psycholog, przedsiębiorca- prowadzi 2 firmy. Wszechstronny specjalista w zakresie kształcenia umiejętności miękkich.
  Posiada międzynarodowy certyfikat coacha – International Coaching Community (ICC), certyfikat Extended Disc, CoachWise Essentials (ICF) oraz certyfikat Mentor CoachWise. Jest mentorem w organizacji wspierającej przedsiębiorców Youth Business Poland, która jest częścią The Prince’s Youth Business International. Jest właścicielem firmy szkoleniowo –  coachingowej benedyk.com.pl.
  Posiada szerokie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu: przedsiębiorczości, efektywnej sprzedaży, profesjonalnej obsługi klienta, radzenie sobie z trudnymi sytuacjami w obsłudze klienta,  współpracy w zespole, kierowania zespołem, coachingu,  prezentacji, negocjacji, rozwiązywania konfliktów, radzenia sobie ze stresem, asertywności, komunikacji, inteligencji emocjonalnej, budowania zespołu, motywowania, zarzadzania zmianą. Współpracuje z radiem TOK FM i RDC jako ekspert od umiejętności miękkich. Jest autorem wielu artykułów o tematyce psychologicznej w wielu pismach branżowych i specjalistycznych.
  Swoje doświadczenie biznesowe zdobywa od 15 lat. Pracował z wieloma klientami w różnych branżach jak: informatyka, bankowość, finanse, ubezpieczenia, motoryzacja, doradztwo, medycyna, nieruchomości, budownictwo, logistyka, przemysł paliwowy i gazowy, energetyka telekomunikacja, reklama, media, nieruchomości, specjalistyczne technologie.
  Ukończył Uniwersytet Warszawski na Wydziale Psychologii oraz Akademię Muzyczną im F. Chopina w Warszawie. Od  wielu lat współpracuje z Akademią Toyoty i Lexusa pełniąc rolę trenera oraz sędziego certyfikacyjnego sprzedawców i doradców serwisowych, gdzie szkoli i ocenia poziom sprzedaży i doradztwa. Jest twórcą metody 4 training, którą wprowadza i wykorzystuje podczas swojej pracy w wielu firmach handlowych.

   

  Ze względu na wyczerpaną liczbę miejsc, prosimy swoje zainteresowanie warsztatem kierować pod adres mgrzesik@kozminski.edu.pl. W przypadku rezygnacji któregoś z uczestników, zostaną Państwo wpisani na listę.

   

Najbardziej interesowałyby mnie spotkania: