Doradztwo zawodowe

Jak wygląda doradztwo zawodowe?

Chcemy jak najlepiej dostosować się do Waszych indywidualnych potrzeb dlatego proponujemy 4 możliwe formy współpracy.

Fast CV-Check

Ta forma będzie dla Ciebie najlepsza jeśli:

 • przygotowujesz się do pilnej rekrutacji
 • nie możesz czekać na umówione spotkanie
 • spontanicznie chcesz wykorzystać czas na stworzenie lepszego CV

Szybkie dyżury, podczas których bez wcześniejszego umówienia możesz sprawdzić dokumenty aplikacyjne odbywają się w trakcie roku akademickiego:

 • w czwartki w godz. 10.00-12.00 w języku polskim i angielskim

Uwaga!

21.06.2018 r. zostanie przełożony dyżur na 22.06.2018 r. w tych samych godzinach. 

W przypadku nieobecności doradcy dyżur może zostać odwołany. Sprawdzaj bieżące komunikaty w zakładce „Kontakt”. W okresie wakacyjnym, zachęcamy do przesłania CV drogą mailową na adres kariera@kozminski.edu.pl.

Warsztaty grupowe „Postaw na dobre CV”

Jeżeli wolisz pracować z innymi, chcesz poznać ich opinie o Twoim CV i zainspirować się ich doświadczeniami, przyjdź na warsztat. Jest to też ciekawa forma pracy dla grup studenckich i kół naukowych, by wspólnie popracować nad dobrymi dokumentami aplikacyjnymi. Minimalna liczba uczestników warsztatu to 6 osób, maksymalna 12. Jeśli nie uda się uzyskać odpowiedniej liczby zapisów, termin warsztatu będzie przekładany.

Najbliższy planowany termin szkolenia: styczeń/luty 2018, szczegóły wkrótce.
Miejsce: ALK.

Zapisy będą możliwe, gdy zostanie podany konkretny termin warsztatu.

Konsultacja indywidualna

Jeżeli masz więcej pytań odnośnie swoich dokumentów aplikacyjnych, chcesz przećwiczyć rozmowę kwalifikacyjną, omówić wyniki testu psychometrycznego lub po prostu porozmawiać o swojej sytuacji na rynku pracy, skorzystaj z możliwości indywidualnej konsultacji. Zapisz się za pośrednictwem formularza zapisów umieszczonego poniżej.

  Pełen proces doradczy

  Pamiętaj, że uczestnictwo w pełnym procesie doradczym będzie wymagało od Ciebie aktywności i otwartości w dzieleniu się własnym doświadczeniem. Taki proces wygląda przeważnie następująco:

  Spotkanie wstępne, podczas którego:

  • Porozmawiamy o tym, nad czym chcesz pracować
  • Wspólnie poprawimy Twoje dokumenty aplikacyjne jeśli będzie taka potrzeba
  • Omówimy Twoją sytuację na rynku pracy
  • Ustalimy dalszą formę i cele współpracy

  Spotkania rozwijające, podczas których zajmiemy się realizacją postawionego celu w zakresie:

  • Planowania ścieżki kariery
  • Określania swoich mocnych stron i obszarów do rozwoju
  • Przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej
  • Poszukiwania pracy

  Spotkanie podsumowujące, podczas którego omówimy to, co udało się zrealizować oraz wypracujemy plan działania na przyszłość

  Zapisz się za pośrednictwem formularza zapisów umieszczonego poniżej.

   

   Zapisy na konsultacje z doradcą BKiWzA

   Baza CV Studentów i Absolwentów

   Jeśli Twoje CV jest już dopracowane, zachęcamy do zarejestrowania się w naszej bazie potencjalnych kandydatów. W momencie otrzymania od naszych firm partnerskich prośby o rekomendacje studenta lub absolwenta spełniającego określone kryteria, będziemy korzystać z tej bazy. Dzięki rejestracji zwiększasz szansę, że Twoje CV trafi do Twojej wymarzonej firmy!

   Rejestracja w bazie

   Pamiętaj, że dodając swoje CV do bazy wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w swoich dokumentach aplikacyjnych przez Akademię Leona Koźmińskiego oraz udostępnianie CV pracodawcom współpracującym z Biurem Karier i Współpracy z Absolwentami Akademii Leona Koźmińskiego na potrzeby prowadzonych przez tych pracodawców procesów rekrutacyjnych.

   Rejestruj się w bazie z początkiem każdego roku akademickiego, żeby mieć pewność, że podawane przez Ciebie dane są nadal aktualne. Będziemy korzystać tylko z danych z trwającego roku akademickiego.