Absolwenci studiów doktoranckich

Absolwenci Studiów Doktoranckich

Klub Absolwentów Studiów Doktoranckich ma za zadanie integrować środowisko i wspierać w dalszym rozwoju absolwentów studiów doktoranckich w ALK. Jego działalność sprzyja komunikacji pomiędzy uczelnią a absolwentami, jak również pomiędzy samymi absolwentami. Dodatkowo poprzez udział we wspólnych projektach absolwentów studiów doktoranckich i studiów MBA zaistnieje możliwość wymiany doświadczeń. Ważnym aspektem działalności klubu są próbne obrony prac doktorskich i dzielenie się wiedzą oraz doświadczeniami związanymi z procesem przygotowania rozprawy doktorskiej. w trakcie zjazdów nie brakuje również miejsca na spotkania z inspirującymi ludźmi oraz na dyskusję o nowych trendach w zarządzaniu, prawie, ekonomii i psychologii.

 
Pierwszy Zjazd Absolwentów Studiów Doktoranckich odbył się 24 marca 2012 r.  W spotkaniu wzięło udział ponad 30 absolwentów. Jednym z gości zjazdu był Prof. Grzegorz W. Kołodko.

Galeria zdjęć

Opiekunem naukowym Klubu jest Prof Czesław Szmidt - Prorektor ds.  Studiów Ekonomiczno-Społecznych, Kierownik Studium Doktoranckiego.

 

Klub powstał z inicjatywy kilkorga absolwentów studiów doktoranckich w ALK. Są to:

  • Magdalena Kępińska-Jasny - absolwentka rocznik  2009
  • Agnieszka Zasikowska - absolwentka rocznik 2009
  • Edyta Taborowicz - absolwentka rocznik 2011
  • Partycja Ilasz-Kłoda - absolwentka rocznik 2009
  • Dariusz Kacprzak - absolwent rocznik 2011